FOTO z geissenovskej "korona" dovolenky nájdete TU!

Podarená televízna rodinka Geissenovcov sa rozhodla podstúpiť riziko a koncom mája vyrazila do Talianska, ktoré patrí medzi najviac zasiahnuté krajiny koronavírusom.

Carmen a Robert Geissenovci si užili romantiku pri jazere v Chorvátsku.
Zdroj: instagram

Len čo sa otvorili hranice, zbalili Robert (56), jeho manželka Carmen (55) a ich dcéry Davina (17) a Shania (15) svoje kufre a vyrazili za oddychom.Turisti majú v súčasnosti síce povolený vstup do Talianska, ale iba na svoje vlastné riziko. Prečo teda Geissenovci riskovali a vycestovali do krajiny, ktorá stále bojuje s koronavírusom? Róbert to vysvetlil po svojom: „Na konci dňa sme šli do Talianska, aby sme zistili, čo sa tu deje, ako by mohla vyzerať dovolenka v čase Korony,“ uviedol na margo riskantnej cesty. Ich výlet však neskončil len vo vyľudnených Benátkach.

Z Talianska si to totiž znudená rodinka namierila do Chorvátska odkiaľ sa znova pochválili sériou fotografií a videí a už o pár dní neskôr sa Carmen pochválila novými šatami, ktoré predviedla v populárnom francúzskom letovisku v Saint-Tropez. Nadšením z dobrodružstva sa netajil ani Carmenin manžel Robert, ktorý na sociálnu sieť pridal video z plážovej párty plnej ľudí bez rúšok. Aby to samozrejme nestačilo, v nedeľu večer pokračovali vo svojej dobrodružnej ceste. Samozrejme, vo veľkom štýle. Robert sa o zábavu svojej manželky a dcér očividne stará a tak, aby im nebola dlhá chvíľa, namierili si to do Monaca súkromnou helikoptérou.

Anketa
Nebáli by ste sa takto cestovať po krajinách s veľkým počtom nakazených?

Kam si to populárna rodinka namieri ďalej v honbou za korona dobrodružstvom, nie je známe. Podľa mnohých fanúšikov však zbytočne riskujú svoje zdravie a nabádajú ľudí, aby kašľali na opatrenia a začali znova cestovať.

Mohlo by vás zaujímať: