Títo tzv. „influenceri“ žijú z obdivu ostatných... a to doslova! Nielenže si pozornosť užívajú, ale vďaka spolupráci so známymi značkami im zo sebaprezentácie tečú vodopády peňazí. Sú teda závislí od toho, aby všetko, čo uverejňujú, pôsobilo priam dokonalo.

FOTO „dokonalých“ krások Instagramu nájdete v galérii: Aj s porovnaním, ako vyzerajú v skutočnosti! OTRAS >>

Zobúdzajú sa s perfektným mejkapom, vždy majú upratané, na záhrade im nechýba obrovský bazén a nemajú iných starostí než manikúru, kaderníka a dovolenky. Nuž, pozlátka je to prvotriedna, ale ak patríte medzi ľudí, ktorí im ticho závidia perfektný vzhľad, mali by ste sa zobudiť, upozornil portál BoredPanda.

VIDEO: Kim Kardashian a jej štíhly pás: Realita či klam?

Mnohí blogeri totiž fotkami doslova klamú. Od momentu, keď záber instagramovej celebrity v bazéne vznikne, až do chvíle, keď je uverejnený na Instagrame, uplynie veľa času. Ten je využívaný na digitálne úpravy fotografie: odstraňovanie celulitídy, zoštíhľovanie, retuš vyrážok a iných nedostatkov na pokožke... neraz sa stáva, že osoba na fotke sa od skutočnej predlohy diametrálne odlišuje.

Anketa
Máte nejakého svojho obľúbeného blogera či influencera? Osobnosť sociálnych sietí?
  • 3%
  • 97%

Aj poctivejšie hviezdičky využívajú minimálne silu mejkapu a rôzne triky, ktorými docielia, že sa skrátka „cvaknú“ z toho najlepšieho možného uhla. Inak povedané, nemusíte im závidieť: ani ony v skutočnosti nevyzerajú tak dobre, ako by chceli. Len by nás tak nemuseli balamutiť, čo poviete?

VIDEO Instagram verzus realita: Kráska ukázala, ako oklamať ľudí!

Pozrite si aj: