Kritizované FOTO a nepríjemný komentár nájdete TU!

Známa česká kráska, ktorá si popularitu získala vďaka videám na youtube, prehovorila o vážnej nehode v Turecku, kde utrpela rozsiahle popáleniny. Uviedla tak na pravú mieru okolnosti situácie, ktorá jej zmenila život. Ako Týnuš spomína, k nešťastiu nedošlo v lacnom bare, ale v luxusnej a drahej reštaurácii Nusret vyhľadávanej svetovými celebritami, kde na stôl s partnerom čakali takmer hodinu. Neopatrnosť personálu zapríčinila požiar, pri ktorom Týnuš začala horieť.

Roláčiky sa stali základom jej šatníka.
Roláčiky sa stali základom jej šatníka.
Zdroj: instagram Týnuš Třešničková

Po náročnej liečbe v istanbulskej súkromnej nemocnici sa vrátila konečne domov a snaží sa žiť najlepšie, ako vie, a to isté odporúča aj ostatným, ktorým život zmenila choroba alebo nehoda. Jej telo a tvár však už nie sú vôbec ako predtým. Namiesto krásnej a jemnej pokožky jej tvár, ruky aj dekolt "zdobia" jazvy, ktoré jej budú nehodu pripomínať poriadne dlho.

Česká youtuberka sa však so všetkým snaží vyrovnať. Nadviazala dokonca na svoj predchádzajúci život a ukázala fanúšikom, že ani popáleniny jej nezabránia robiť to, čo miluje. Postupne sa tak odhodlala a čím ďalej tým viac je jej prístup k zraneniam bezprostrednejší.

Týnuš sa už neschováva.
Týnuš sa už neschováva.
Zdroj: instagram Týnuš Třešničková

Dnes sa už za jazvy nehanbí a následky popálenín dokonca ukazuje aj na detailných fotografiách. Bohužial, nie všetci krásnej youtuberke a jej uzdraveniu fandia, a tak sa na sociálnej sieti pri fotografii popálenej ruky objavil aj veľmi nepríjemný komentár neznámej ženy.

To, či bude luxusná reštaurácia pykať za porušenie bezpečnosti a následné poranenie zákazníka, však zatiaľ neprezradila.