Podľa časopisu Vanity Fair, ktorý sa odvoláva na dobre informovaný zdroj z exherečkinho prostredia, Meghan v roku 2011, keď ju obsadili do seriálu Kravaťáci, cítila, že jej „hviezda vychádza“.

„Je to ten typ človeka, s ktorým sa v skutočnosti nemôžete kamarátiť. Veľmi sa stráži,“ napísal Vanity Fair o súčasnej britskej vojvodkyni zo Sussexu a manželke princa Harryho.

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan na Novom Zélande
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan na Novom Zélande
Zdroj: Getty Images

Napriek tomu sa však hviezda zo seriálu Kravaťáci (Suits) rýchlo spriatelila so svojou stylistkou Jessicou Mulroney, ktorej dala jednoducho úlohu: aby jej šatník zmenila na niečo „hodné začínajúcej hviezdy“. Meghan vraj vždy mala ambície, aby sa jej meno skloňovalo v súvislosti s najznámejšími herečkami súčasnosti, a prvý veľký krok predstavovalo práve obsadenie do spomínaného seriálu.

Keď sa 37-ročnej umelkyni podarilo pred siedmimi rokmi konečne presadiť sa, usporiadala pre svojich známych oslavu, na ktorej kamarátom rozdávala kúsky zo svojho šatníka. Niežeby mala veľké srdce, ale potrebovala si na poličkách spraviť miesto pre nové, luxusné dizajnérske skvosty, na ktoré konečne mala peniaze.

Módna dizajnérka Jessica Mulroney na svadbe vojvodkyne Meghan s princom Harrym.
Módna dizajnérka Jessica Mulroney na svadbe vojvodkyne Meghan s princom Harrym.
Zdroj: Getty Images

Samozrejme, slávna a ambiciózna herečka sa predsa nemôže obliekať do obyčajnej garderóby „pre chudobných“. Ku cti jej slúži aspoň to, že „obyčajné“ šaty pre smrteľníkov nevyhodila a radšej ich niekomu podarovala.

„Meghan je veľmi, veľmi múdra,“ opísal ju zdroj z jej prostredia, jej slabosťou sú však, ako pri mnohých ženách, šaty. Aj to je možno dôvod, prečo sa so stylistkou Jessicou, s ktorou roky spolupracovala na Kravaťákoch, viac než len spriatelila. „Do istej miery sa jej chce podobať,“ napísal Vanity Fair. S Jessicou chodili na spoločné dovolenky a jej najlepšia kamarátka ju dokonca sprevádzala aj na skúšky šiat pred svadbou s princom.

Anketa
Páči sa vám, ako sa Meghan oblieka?
  • 26%
  • 68%
  • 6%

Nechýbala navyše ani na nedávnom turné kráľovského páru po Novom Zélande a Austrálii. Odhaduje sa, že cena šiat, ktoré počas ciest vystriedala, sa vyšplahala až na 55 tisíc eur.

Pôvodný článok prevazl britský denník Daily Mail.

FOTOpríbeh: Ako išiel čas s milovníčkou módy Meghan Markle:

Aha, ako (sexi) vyzerala kedysi!
2010: Meghan Markle
2010: Meghan Markle
Zdroj: Getty Images
2010: Meghan Markle
2010: Meghan Markle
Zdroj: Getty Images