FOTO nájdete v galérii článku >>>

Kráľovský pár, ktorý dal monarchii zbohom, zachytil kamerový systém. Meghan mala na tvári biele ochranné rúško, Harry zas modrú šatku. Ľudia ich dokonca spoznali aj napriek tomu, že boli zamaskovaní a oblečení ako obyčajní smrteľníci. O svojom dobrom skutku dokonca neinformovali nikoho, ani médiá.

Dvojica v týchto časoch pomáha prostredníctvom neziskovej organizácie Angel Food. Podľa britského denníka Daily Mail majú znevýhodneným ľuďom donášať potraviny až priamo pred dvere. A o tom, že o svojom dobrom skutku nikomu nepovedali, svedčí aj výpoveď Dana Tyrella (53), ktorý má HIV a vysoký krvný tlak. „Zazvonil mi telefón a jedna pani mi povedala: „Ahoj, tu Meghan z projektu Angel Food.“ Tyrelli sa jej spýtal, či sa chce s ním stretnúť osobne alebo mu nechá veci iba pred dverami. Meghan však trvala na tom, že ho počkajú na prízemí. „Až potom som si uvedomil, že to bola tá Meghan. Keď som schádzal po schodoch, uvidel som v pozadí čierne SUV. Potom som uvidel Harryho,“ opisuje svoj zážitok pre britský denník.

Anketa
Myslíte si, že Harry s Meghan spravili dobre, keď opustili kráľovskú rodinu?
  • 13%
  • 87%

Meghan mu podala plnú tašku jedla so slovami: „Tu je vaše jedlo. Dúfame, že ste v poriadku,“ hovorí Tyrell, ktorý bol zo stretnutia nadšený. Nuž vyzerá to tak, že Meghan sa v kráľovskej rodine predsa len niečo priučila a spoločne s Harrym pomáhajú aj v ťažkých časoch.

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: