Viac FOTO nájdete TU!

Pred pol rokom bolo oznámené, že dve dcéry milionárskeho páru Robert (58) a Carmen Geiss (56) by mali mať vlastnú reláciu na RTLZWEI. Vysielateľ teraz oznámil prvé detaily a začiatok sezóny.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CYPRODxqeq2/

Prvú epizódu "Davina & Shania - We love Monaco", ktorú v posledných mesiacoch produkovala spoločnosť Geiss TV pod pracovným názvom "Rich Kids of Monaco", sa na nemeckých obrazovkách odvysiela už 9. mája.

Od 23. mája by mali milionárske dcéry dokonca vypĺňať hlavný vysielací čas súkromného vysielateľa v dvojdielnych epizódach.

Sestry Davina a Shania dostali od rodičov vlastný spoločný byt s luxusným výhľadom na more, v ktorom si budú bačovať samé bez dohľadu rodičov.
Zdroj: instagram @carmengeiss_1965 / RTL2

Holá foto Carmen z mladosti

Už posledné epizódy Geissovcov odvysielané na nemeckej stanici RTL2 sa zameriavali na veľké sťahovanie rodiny do dvoch luxusných bytov v Monacu. Počas poslednej epizódy natrafila Davina na staré fotografie rodičov, medzi ktorými bola aj holá fotografia jej mamy Carmen z modelkovských čias. Davina odvážny záber matky, na ktorom mala Carmen holé prsia, okomentovala slovom "Nechutné,".

Anketa
Príde vám Carmen na odvážnej fotografii nechutná?

Prečítajte si tiež: