Napriek tomu, že krásna princezná Diana zomrela už pred vyše 20 rokmi, doteraz na verejnosť vychádzajú nové informácie o jej živote. 

Na britskej televíznej stanici Channel 5 môžu aktuálne diváci sledovať nový dokumentárny seriál z prostredia kráľovskej rodiny. Naposledy si posvietili aj na to, čo radi jedia a nezabudli ani na nebohú Dianu.

Viac FOTO nájdete v galérii článku >>>

Diana na návšteve v Angole, kde pomáhala chudobným.
Diana na návšteve v Angole, kde pomáhala chudobným.
Zdroj: Profimedia

Tá nezostala svojej povesti nič dlžná a keby ste si mysleli, že potrebovala najdrahšie a najkvalitnejšie potraviny, boli by ste na omyle. Často vraj navštevovala bežné reťazce, no jej mimoriadne obľúbený bol Marks & Spencer.

Šéf jej ochranky Ken Wharfe prezradil, že ho často žiadala aby si tam mohla ísť nakúpiť. "Ja som jej hovoril, "ale na čo je to dobré?" V kuchyni sú zásoby všetkého. Ona však chcela ísť nakupovať. Bola to jej forma ako zostať pri zemi, ako byť v spojení s realitou a bežnými ľuďmi,"prezradil.

Anketa
Prekvapilo vás, že Diana chodila nakupovať do bežných obchodov?
  • 93%
  • 7%

Najvtipnejšie bolo podľa neho vidieť šokované tváre, ktoré zrazu videli ako si princezná vyberá z mraziarenského boxu mrazené hranolčeky či hamburgery. "Tie milovala, neviem či nebola na nich dokonca závislá," dodal s úsmevom.

Viac na Pluska.sk: