Ako to mohol spraviť Kate? Túto otázku si kladú britské médiá potom, ako sa princ William choval maximálne nevhodne na bujarej párty vo Švajčiarsku. Britská internetová stránka dailymail.co.uk dokonca špekuluje, či to manželstvo vojvodu a vojvodkyne z Cambridge vydrží.

FOTO Nevkusné oblečenie aj kilá navyše: Takto sa menila vojvodkyňa Kate

Najobľúbenejší pár Veľkej Británie je na smiech. Uniknuté fotografie z párty, na ktorej to princ William roztočil so skupinkou žien, zasadili zrnká pochybnosti o jeho manželstve s Kate. Tá je podľa novinárky Jon Moir z britského denníka Daily Mail v nemilej situácii. Princovo nespútáné správanie na ňu vrhá škaredé svetlo.

Vzala si ho so sebou do hrobu: Na povrch uniklo prísne strážené tajomstvo princeznej Diany!

Kate „vďaka“ rozkokošenému manželovi teraz podľa novinárky vyzerá ako chuderka, ktorá sa doma stará o deti, zatiaľ čo si jej muž užíva. Kate to vraj musí veľmi raniť a strápňovať. Rokmi budovaný imidž dokonalého páru princ jednoducho rozmetal.

Kimlička si posvietil na vizáž známych Sloveniek: Ktorá je vždy za dokonalú?

Na piatkovej návšteve francúzskej metropoly tak musela Kate poriadne zatínať zuby. Po náročných dňoch plných pochybovania sa musela správať akoby sa nič nestalo. A to i napriek tomu, že ju manžel pár dní predtým ponížil pred celou verejnosťou.

Trápenie vojvodkyne Kate: Princezná stratila úsmev, príčinou je samovražda

Novinárka zvaľuje princovo fiasko na jeho sebeckú a rozmaznanú povahu. Podľa nej William buď nerozmýšľal, alebo myslel len na seba, keď sa správal tak nevhodne. Nad jeho správaním vraj nikto z Buckinghamského paláca nemá kontrolu, a preto si robí, čo chce.

Veľké odhalenie na FOTO: Princ Harry s priateľkou v exotickom raji odhodili šaty!

Bývalý milenec princeznej Diany prehovoril: Je Harry jeho syn alebo nie?

V súvislosti s piatkovou návštevou Paríža, prvou od tragickej nehody, pri ktorej zomrela Williamova matka princezná Diana, novinárka vyjadruje ľútosť nad Dianinou smrťou. Ak by vraj bola ešte medzí živými, mohla by do syna vtĺcť trochu rozumu.