Upozorňujeme, že článok obsahuje erotiku a nie je vhodný pre maloletých. Ak však máte viac ako 18 rokov, nech sa páči!

EXKLUZÍVNE FOTO nahej Daisy Lee z výstavy nájdete TU!

Mladučká, len 22-ročná česká herečka pre dospelých Daisy Lee, vlastným menom Karolína Urbanová, rozbehla svoju kariéru v erotickom priemysle pred tromi rokmi. Narozdiel od iných hviezdičiek však svojím počinom narobila nemalé problémy svojej mame. Ňou totiž nie je nikto iný ako bývalá česká politička Alena Ženíšková, ktorá z kariéry najstaršej dcéry nadšená nie je.

Daisy Lee vedela od prvého momentu natáčania, že do filmov pre dospelých je priam stvorená.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Daysi sme zastihli v piatok na výstave nahých žien v Bratislave, kde nám po prvom vstupe venovala niekoľko minút. To, aké boli jej začiatky aj najhoršie zážitky z natáčania, nám prezradila v krátkom rozhovore.

Ako a kedy si sa vlastne dostala k práci herečky pre dospelých?

Daisy: Od 18. som žila sama a chcela som sa o seba aj sama postarať. Mala som vtedy priateľa, s ktorým moja mama nesúhlasila a ja som s ním chcela žiť. Odišla som z domu a hľadala som rýchly zárobok. Začínala som ako modelka na foteniach a od toho bol už len krôčik k pornu. Na facebooku som našla inzerát, kde bol uvedený vysoký zárobok, tak som išla do toho. Už od prvého momentu natáčania som vedela, že toto som ja a chcem to robiť.

Jej začiatky neboli ľahké.
Zdroj: reprofoto Blesk.cz/Czechcasting

Tvoja mamina je známa česká politička, je s tvojou kariérou stotožnená?

Daisy: Nie, moja mamina s tým vôbec nie je stotožnená. Už od začiatku, čo natáčam porno, čo je už tri roky, tak spolu nehovoríme.

Je natáčanie filmov pre dospelých aspoň dobre zaplatené alebo je okolo toho len také pozlátko?

Daisy: Je to dobre zaplatené, ak je dievča múdre a nie hlúpe. Ak v tom viete chodiť, tie zárobky sú naozaj dobré. Ja som na začiatku tiež naletela a mnoho ľudí ma chcelo zneužiť, ale naučila som sa v tom chodiť a teraz si viem pekne zarobiť. Mnoho dievčat však ide pod cenu len preto, že si chcú zaplatiť nájom alebo potrebujú rýchlo peniaze. Ja si však viem zohnať dobrú prácu.

Pokračovanie rozhovoru na ďalšej strane.