FOTO, ako sa Alyssa Milano zmenila, nájdete v galérii >>>

Seriál Čarodejnice si pamätá väčšina z nás. Trojica sestier - Piper, Phoebe, Prue a neskôr aj Paige - zápasila pred zlými démonmi, ktorých sa snažili z nášho sveta vyhnať. Krásne sestry nemali ani v skutočnom živote núdzu o chlapov. Krutosť filmového priemyslu si z nich odniesla najviac seriálová Phobe. Svoj zážitok z nakrúcania priznala až po 25 rokoch.

"Keď som mala 21 rokov, musela som nakrúcať scénu, počas ktorej som sa milovala s mužom, ktorý bol odo mňa starší o 17 rokov. Profesionáli dokážu zahrať tieto scény s rešpektom, slušne a bez prekračovania hraníc. Predátori to nedokážu. Muž, ktorý ma napadol, nebol profesionál,"priznala už teraz 46-ročná herečka Alyssa Milano. Film údajne nakrúcala v roku 1993, no to, ktorý presne to bol, neprezradila. V tom roku totiž Milano točila naraz viacero filmov.

Alyssa Milano ako mladá čarodejnica.
Alyssa Milano ako mladá čarodejnica.
Zdroj: Profimedia

"Využil situáciu. Dal mi ruku pod spodnú bielizeň a snažil sa do mňa preniknúť prstami. Znásilnil ma na pľaci, aj keď boli kamery zapnuté. Plakala som, bola som v rozpakoch," popisuje chvíle hrôzy. To, čo sa dialo pred kamerami, si všimol aj režisér, ktorý chcel zavolať políciu. Herečka to však odmietla. "Nechcela som ohroziť nakrúcanie, a tak som to nejako prehrýzla. Ďalších šesť hodín som potom musela pracovať s mužom, ktorý ma práve napadol."

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: