FOTO nájdete v galérii článku >>>

Vojvoda zo Sussexu telefonoval prostredníctvom videohovoru s dvomi rodinami z Veľkej Británie, ktorým pomáha vďaka charite Well Child, ktorej je patrónom od roku 2007. Rodičia týchto detí to nemajú v čase pandémie vôbec jednoduché a Harrymu sa zdôverili, že sa obávajú toho najhoršieho – koronavírusu.

VIDEO Harry telefonoval s rodinami, ktoré sú ohrozené koronavírusom: Tento detail zhrozil fanúšikov!

Podľa generálneho riaditeľa charity sú tieto rodiny izolované a „skrývajú sa“, čo spôsobuje, že o nich skoro nikto nevie. V čase koronavírusu rodičia postihnutých detí ledva vychádzajú na ulicu, pretože v prípade, že by sa nakazili ich deti, by to malo hrozivé následky. Niektorým pomáha so starostlivosťou detí pestúnka, bez ktorej by boli stratení. V prípade, že by sa nakazila, by sa o ne nemal kto postarať, zatiaľ čo oni by zatiaľ zarábali peniaze na liečbu.

Celá rodinka pokope.
Zdroj: Profimedia

Počas telefonátu si však fanúšikovia všimli Harryho neupravené vlasy. Podľa niektorých to dokonca vyzeralo tak, akoby sa práve zobudil, obliekol a rýchlo si sadol pred počítač. Iných, naopak, zaujalo, že princ prvýkrát odhalil svoje súkromie, keďže s rodinami telefonoval zo svojho nového sídla, kde sa so synom Archiem a manželkou Meghan usadili. "To sa o neho tá Meghan vôbec nestará?" napísal jeden z fanúšikov pod fotografiu. 

Aj napriek tomu je však jasné, že Harry na svoje povinnosti nezabudol a na rozdiel od Meghan sa snaží aj v čase koronavírusu pomáhať všade, kde sa len dá. 

Viac na Pluska.sk: