Ako vyzerajú domy Adele, Katy Perry, Jennifer Lawrence či Nicole Kidman nájdete v galérii >>>

V prísne ukrytej štvrti sa nachádza 33 nehnuteľností, z toho 11 z nich vlastnia samé známe osobnosti. Niektorým z nich sa v luxusnej lokalite zapáčilo až natoľko, že si kúpili nie jednu nehnuteľnosť, ale rovno dve. A to, že sú iba pár metrov od ostatných celebritných susedov, im absolútne neprekáža.

Pozrite sa, kto s kým susedí!

Celebritní susedia bývajú v
Celebritní susedia bývajú v "tajnej štvrti" všetci pri sebe.
Zdroj: Daily Mail Online

Ako prvá sa do milionárskej štvrte prisťahovala v roku 2008 herečka Nicole Kidman (52) s manželom Keithom Urbanom (51). O dva roky neskôr si tu svoje hniezdočko lásky našla aj Cameron Diaz (47) s manželom Benjim (40) a Penelope Cruz (45) so svojím manželom Javierom (50). Zatiaľ čo Cameron vyhodila za svoju vilu viac ako 9 miliónov dolárov, Penelope sa uskromnila a za nehnuteľnosť zaplatila „iba“ 3 milióny.

Toto „tajomné miesto“ učarovalo tohto roku aj speváčke Adele (31), ktorá sa nasťahovala iba pár metrov od svojej kamošky Penelope. V luxusnej lokalite si kúpila hneď dva domy, ktoré jej spravili do bankového účtu dieru v podobe 20 miliónov dolárov. Nebola však sama! Speváčka Katy Perry (34) sa taktiež neuspokojila s jednou vilou. V roku 2017 investovala do prvej nehnuteľnosti 19 miliónov a o rok neskôr sa ulakomila aj na druhú v hodnote 7,5 milióna dolárov.

2019: Adele schudla len šesť kíl, no je odhodlaná v tom pokračovať.
2019: Adele schudla len šesť kíl, no je odhodlaná v tom pokračovať.
Zdroj: Instagram

Kráľmi celej štvrte sa však stali Ashton Kutcher (41) s manželkou Milou Kunis (36), ktorí vlastnia podľa britského denníka Daily Mail spomedzi všetkých najväčšiu vilu. Tá ich vyšla na viac ako 10 miliónov.

Viac na Pluska.sk: