Posledné FOTO Amandy Bynes pred psychickým zrútením nájdete TU!

Herečka Amanda Bynes mala všetko, po čom túžilo mnoho dievčat v jej veku. Vďaka talentu si našla cestu na filmové plátna a zo dňa na deň sa z nej stala tínedžerská hviezda svetového formátu. Najväčšiu slávu jej priniesli romantické komédie Čo to dievča chce, Kráľovná ročníka či seriál Všetko, čo na tebe milujem.

Amandu Bynes zradilo zdravie a z hereckého sveta sa vytratila. Jedným z dôvodov bola aj jej závislosť na drogách a alkohole.
Zdroj: MovieStills DB

Sympatická plavovláska mala v tom čase našliapnuté na parádnu kariéru a ponuky sa jej sypali z každej strany. Bohužiaľ, slávu nezvládla a už v roku 2002 sa u nej objavili prvé problémy. Čím bola známejšia, tým viac unikala z reality a útechu hľadala v drogách, ktoré jej napokon zničili kariéru.

Herečka sa niekoľkokrát psychicky zrútila, čoraz častejšie sa objavovali jej opilostné fotografie a dokonca ju pristihli fajčiť marihuanu na ulicici. V roku 2014 dokonca skončila v policajnej cele za šoférovanie pod vplyvom omamných látok. Odvtedy to šlo s herečkou z kopca a ku všetkému sa pridala aj bipolárna porucha. Na internete sa objavili jej nahé fotografie, vlasy si prefarbila na ružovo, dala si potetovať tvár a pribudli aj pírsingy.

Šialený životný štýl však jej telo nezvládlo. V nedeľu podľa očitého svedka vystúpila herečka nahá z auta a začala mu rozprávať o svojich psychických problémoch. Nakoniec sama zavolala na tiesňovú linku. Zmätenú a nahú herečku previezli do nemocnice a hospitalizovali na psychiatrii, kde sa bude liečiť. Len niekoľko dní pred zrútením sa však objavila v uliciach, kde sa prihovorila fanúšičke Kaitlyn. Tá ich stretnutie nafilmovala a zverejnila na sociálnej sieti TikTok spolu s vyjadrením, že zmätenej herečke dala aj nejaké peniaze.

Anketa
Spoznali by ste tínedžerskú hviezdu aj dnes?

„Je šťastná, že sa jej dostáva pomoci, ktorú potrebuje,“ napísala k videu. „Bola milá, dala som jej nejaké peniaze a rozprávali sme sa. Niekedy ľudia jednoducho potrebujú niekoho, s kým sa môžu porozprávať," prezradila mladá žena. Herečka však na záberoch nepôsobila šťastne. Práve naopak. Bola smutná a skľúčená a pôsobila zmätene. Možno išlo práve o jej posledný výkrik o pomoc pred jej psychickým zrútením.

Prečítajte si tiež: