V luxusnom pôrodníckom krídle, kde jediná noc stojí tisíce eur,  síce rodila aj „kráľovská jabloň“ Kate, no ako sa ukázalo, do budúcna by to už nemusel byť pre členov Alžbetinej rodiny ten najlepší nápad.

Nemocnica, v ktorej svoje deti priviedla na svet vojvodkyňa z Cambridgea Kate Middleton, totiž čelí vážnym problémom. Hygienici našli nedostatky na pôrodníckom oddelení The Lindo Wing v Nemocnici sv. Mary.

A práve na mieste, kde sa narodili deti Kate a Wiliama, princ George, princezná Charlotte a najmladši princ Louis, by mala priviesť človiečika na svet aj Meghan. Nuž, zdá sa, že budúcich rodičov, teda vojvodkyňu a Harryho, čaká vážna debata o tom, kde bude nakoniec bývalá herečka rodiť. Koniec koncov, nedávno sa objavili správy, že rebelka Meghan chce rodiť doma v špeciálnom bazéniku.

Prípravy na pôrod môže skomplikovať informácia, že na pôrodníckom oddelení The Lindo Wing našli hygienici počas kontroly závady a nemocničnému krídlu udelili len dva body z piatich. Nemocnica sa k situácii vyjadrila, že závady, ktoré boli nájdené a nespĺňajú hygienické kritéria potrebné na získanie plného počtu bodov odstráni v čo najkratšom čase.

Vojvodkyňa Meghan sa pomaličky pripravuje na príchod potomka.
Vojvodkyňa Meghan sa pomaličky pripravuje na príchod potomka.
Zdroj: Getty Images

Vyberavú Meghan, ktorá sa vďaka svojmu správaniu stáva pre svoje okolie neznesiteľnou, by tento fakt mohol priviesť k myšlienke pôrodu na inej klinike.

Za jednu noc v pôrodníckom krídle Lindo Wing zaplatíte od 5900 do 7500 libier za noc ( v prepočte 6600 až 8400 eur).
Za jednu noc v pôrodníckom krídle Lindo Wing zaplatíte od 5900 do 7500 libier za noc ( v prepočte 6600 až 8400 eur).
Zdroj: youtube

Viac fotografií nájdete v galérii článku.

Šokujúce je, že nemocnica, ktorá si dokáže za svoje služby a komfort naúčtovať od 5900 do 7500 libier za noc, nedokáže udržať dostatočný poriadok na oddelení, kde prichádzajú na svet deti. Imunita novorodenca aj vyčerpanej matky je titž nižšia ako obranyschopnosť organizmu priemerného človeka.

Prečítajte si tiež:

Myslíte si, že Meghan porodí v pôrodnici Nemocnice sv. Mary v Londýne? Napíšte nám do diskusie!