Sexi FOTO popálenej youtuberky Týnuš nájdete TU!

Po náročnej liečbe ťažkých popálenín, ktoré česká kráska utrpela počas dovolenky v Istanbule pred deviatimi mesiacmi, fanúšikov obletela konečne dobrá správa. Týnuš neváhala a o svoje najšťastnejšie chvíle sa okamžite podelila prostredníctvom sociálnej siete. A keďže sa sexi kráska rada prezentuje svojím telom, nebolo tomu inak ani tentokrát. Týnuš si cvakla zvodnú foto doma pri bazéne s odkazom - "Relax DOMA! Asi netreba ďalších slov ... Konečne💙."

Od osudnej nehody mladučkej youtuberky Týnuš Třešničkové (23) ubehlo už 9 mesiacov.
Od osudnej nehody mladučkej youtuberky Týnuš Třešničkové (23) ubehlo už 9 mesiacov.
Zdroj: instagram

Týnuš Třešničková si počas hospitalizácie prešla doslova peklom. Liečebný proces popálenín bol náročný a okrem bolestivých ihiel do citlivých rán sa nevyhla ani operáciám. Najhoršie však znášala odlúčenie od rodiny a priateľov, čo nepôsobilo na jej psychiku práve najlepšie. O to viac sa nevedela dočkať okamihu, kedy sa bude môcť vrátiť domov. Nemocničné prostredie nepatrí práve k obľúbeným destináciám a vo vlastnej posteli sa človek aj tak vyspí najlepšie. Ostáva už len počkať, či sa sexi YouTuberke podarilo z vážnych popálenín zotaviť a kedy sa rozhodne vrátiť k svojej tvorbe.

Týnuš ukázala konečne po deviatich mesiacoch celú tvár.
Týnuš ukázala konečne po deviatich mesiacoch celú tvár.
Zdroj: Instagram

Popáleniny boli veľmi vážne

Týnuš trávila s priateľom Viktorom dovolenku v Turecku, keď ich romantické chvíle plné zážitkov prekazila nepríjemná a bolestivá nehoda počas ohňovej šou v miestnom bare. Populárna youtuberka pri nej utrpela vážne popáleniny, ktoré jej poškodili telo a tvár natoľko, že bola nútená ostať v tureckej nemocnici. Je tomu už viac ako trištvrte roka, čo je Týnuš hospitalizovamná v Istanbule. Podľa správ portálu Blesk.cz mala vážne poškodenú tvár, krk, hornú časť tela, ruky a mala popálených až 35 percent pokožky.

Ďalšie zaujímavé témy na Pluska.sk: