Celebritám sa smrť nevyhýba rovnako, ako sa nevyhýba ani bežnému smrteľníkovi aj napriek tomu, že to občas tak vôbec nepôsobí. Spomedzi svetovo známych hercov, spevákov aj športovcov je mnoho takých, ktorí zubatej unikli len o vlások.

Mnoho z nich už medzi nami vlastne vôbec nemuselo byť. Brutálne nehody, predávkovania drogami aj pokusy o samovraždu mali byť dôvodmi smrti, ktorej sa však nakoniec dokázali vyhnúť. Či za tým stojí len šťastena alebo svoj život upísali samotnému diablovi, to už necháme na vašom zvážení.

Johnny Depp (57)

Americký herec a producent Johnny Depp, ktorý sa preslávil najmä úlohou piráta Jacka Sparrowa, unikol smrti len o vlások. V roku 2011, keď letel malým lietadlom s režisérom Bruceom Robinsonom, sa naplnil jeden z najhorších scenárov, ktorého sa obáva množstvo ľudí.

Johnny a Bruce boli len v polovici plánovaného letu, keď zrazu nastalo nebezpečné ticho. Oba motory malého lietadla prestali pracovať. Lietadlo začalo prudko klesať, no na ich šťastie po malej chvíli oba motory znova naskočili. Johnny však tento okamih opisuje ako jednu z najdlhších chvíľ vo svojom živote.

Johnny Depp
Zdroj: Redakcia Eva

Pokračovanie nájdete na ďalšej strane >>>