FOTO z nehody v galérii >>>

Syn kráľovnej Alžbety a princezná Diana išli od seba v roku 1996. V manželstve im to však neklapalo už dlhší čas - Dianu Charles údajne ponižoval, chcela sa kvôli nemu zabiť, trpela bulímiou a manželstvo s ním bola vraj veľká katastrofa. Princezná však bola zaslepená láskou a svojho princa milovala. 

VIDEO: Tajomstvá, ktoré si so sebou vzala Lady Di (†36) do hrobu

Diana umrela v roku 1997 pri tragickej autonehode v parížskom tunely. Podľa jedného svedka ju náraz neusmrtil hneď a po príchode záchranárov bola ešte nažive. Umrela až počas prevozu do nemocnice. Keď sa smutná správa dostala do uší princa Charlesa, zostal v šoku. Kniha s názvom The Firm, ktorú napísala známa britská autorka a špecialistka na britskú rodinu Penny Junor, odhalila, čo sa dialo v miestnosti, keď Charlesa zasiahla smutná správa. 

Kniha The Firm, ktorú napísala britská autorka Penny Junor.
Kniha The Firm, ktorú napísala britská autorka Penny Junor.
Zdroj: Youtube

"Z jej smrti budú viniť mňa, však?" povedal Charles. "Svet sa zblázni. Môže to zničiť monarchiu?" spýtal sa svojho tajomníka Stephena Lamporta, ktorý stál po jeho boku. "Myslím, že áno," odpovedal. Princove slová sa však dotkli fanúšikov zosnulej Diany. Sebecký princ vraj hneď myslel na seba a Diane neprejavil ani štipku ľútosti.

Princ Charles bol pri pôrode svojich synov. Na foto s princeznou Dianou (†36)
Princ Charles bol pri pôrode svojich synov. Na foto s princeznou Dianou (†36)
Zdroj: Profimedia.sk

V zuboch ho však majú mnohí už dávnejšie. Princ Charles je totižto právoplatným následníkom trónu a v prípade smrti alebo abdikácie kráľovnej vymení Alžbetu na tróne práve on. 

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: