Paris Hilton oznámila radostnú správu prostredníctvom Instagramu, ktorý obsahoval fotografiu novopečenej mamičky, ako drží za ruku svoje dieťaťa. „Už teraz si neskutočne milovaný,“ napísala Hilton a nasledoval emotikon modrého srdca. Pod novú fotografiu ihneď začali pribúdať gratulácie od svetových hviezd, fanúšikov a priateľov známej dedičky.

Prvú fotografiu Paris a jej syna nájdete v galérii »

Správy sa začali šíriť rýchlosťou blesku a na novú fotografiu zareagovala aj Kim Kardashian, ktorá je vernou kamarátkou Paris už niekoľko rokov. Modelka Heidi Klum taktiež vyjadrila radosť a pod fotografiu napísala:  „Mám z teba obrovskú radosť. Posielam veľa lásky.” Nechýbali gratulácie od Demi Lovato či DJ-a Tiësta.

Paris Hilton (41) šokovala fanúšikov, keď prezradila, že s manželom Carterom Reumom tajne prostredníctvom náhradnej matky privítala dieťa. Paris je teda mamou malého chlapčeka.
Zdroj: Profimedia

Spolu s Kardashian verejne zablahoželali Paris aj ľudia ako Chrissy Teigen. Teigen, ktorá nedávno porodila svoje tretie dieťa s hudobníkom Johnom Legendom, napísala: 'Bábätko!!!!!! gratulujem, som šťastný pre vás oboch!!'

Modrým srdiečkom pri príspevku Paris zjavne naznačila, že do milionárskej rodiny pribudol chlapček. „Vždy bolo mojím snom stať sa matkou a som šťastná, že sme sa spolu s Carterom našli. Sme nadšení, že sme si založili rodinu a naše srdcia priam vybuchujú láskou pre nášho synčeka,” uviedla vo svojom vyhlásení blondínka. Meno synčeka zatiaľ Paris neprezradila, avšak potvrdila, že im ho vynosila náhradná matka. 

Prečítajte si tiež: