Fotky kráľovského páru nájdete tu <<

35-ročný vojvoda a jeho 38-ročná vojvodkyňa zo Sussexu si Afriku zamilovali. V nedávnom rozhovore, ktorý sa udial po ich 10-dennej návšteve na tomto svetadieli sa obaja vyjadrili, že by skutočne veľmi radi žili v Afrike. Podľa kráľovskej korešpodentky Victorie Arbiterovej je to však nereálne, pokiaľ chce Meghan s Harrym zostať aj naďalej v kráľovskej rodine.

"Pokiaľ sa nevzdaju všetkých svojich kráľovských privilégií, svojich kráľovských titulov a všetkého, čo sa týka ich života, ako člena kráľovskej rodiny, je presťahovanie do Afriky nereálne,"hovorí Victoria. Krajina by oboch totiž nedokázala v žiadnom prípade finančne zastrešiť. 

Fotky kráľovského páru nájdete tu <<

Princ Harry a Meghan.
Princ Harry a Meghan.
Zdroj: Profimedia.sk

"Harry už dlho hovorí o svojej vášni k tejto krajine. Je tam očividne veľm šťastný. Išiel sa tam dokonca aj psychicky uzdraviť po smrti jeho matky. Miluje Afriku," dokončila Arbiterová.

Jediným reálnym krokom, ako sa presťahovať do ich vysnívanej krajiny je teda rezignovať na svoju kráľovskú funkciu a stať sa tak "obyčajným" človekom, čo sa pravdepodobne nestane nikdy. Občas jednoducho musíme nechať svoje sny snami.

Mohlo by vás zaujímať: