Krásne FOTO Meghan z rannej šou nájdete TU!

O tom, že vojvodkyňa Meghan uzavrela spoluprácu so spoločnosťou Disney, sa donedávna len šepkalo. Keď sa však jej meno objavilo na plagátoch a v ukážke dokumentu o slonoch, bolo nad slnko jasné, že reči o spolupráci boli pravdivé. Po premiére dokumentu, v ktorom Meghan zapožičala svoj hlas, sa však objavil aj doteraz nezverejnený rozhovor, ktorý Meghan poskytla ešte v uplynulom roku pred narodením Archieho.

Meghan Markle sa vrhla na tému o slonoch a na to, ako ich „chápe“ v rozhovore, ktorý ešte nebol zverejnený a ktorý bol nahrávaný minulé leto. Odvysielala ho v pondelok televízna stanica počas šou Good Morning America deň po tom, čo ona a princ Harry povedali, že už nebudú hovoriť so štyrmi britskými médiami. Meghanine slová o jej porozumení slonom prekvapili verejnosť. Nikto nečakal, že vojvodkyňa má k majestátnym zvieratám tak blízky vzťah.

V rozhovore Meghan uviedla, že bola „vďačná“ za to, že sa zapojila do tvorby dokumentárneho filmu Slony spoločnosti Disney, ktorý chce ukázať divákom, ako sú ľudia podobní slonom a ako „sme spojení“. Film je jej vášnivým projektom a označuje jej návrat do šoubiznisu po kráľovskom živote. Rozhovor, ktorý bol zverejnený až teraz, však očividne naznačuje, že plán na útek z kráľovskej rodiny prišiel skôr, ako si mnohí mysleli.

Mohlo by vás zaujímať: