Viac FOTO nájdete TU!

Keď herečke Shannen Doherty (50) pred dvoma rokmi diagnostikovali štvrté štádium rakoviny prsníka, jej život sa zrútil. Herečka svoj strach zo smrti a smutné momenty vyrozprávala aj v televíznej tolkšou, kde sa neubránila ani slzám.

Shannen Doherty
Zdroj: instagram @theshando

Dnes je však všetko inak. Možno vďaka podpore rodiny a priateľov, možno len pre jej nesmiernu chuť žiť. Shannen Doherty sa rakovine postavila čelom a nenecháva chorobu, aby nad ňou zvíťazila. Namiesto sebaľútosti a života v strachu zo smrti sa rozhodla žiť tak, ako žijú zdraví ľudia - naplno. 

Herečka delí všetok svoj čas medzi svoju rodinu, priateľov, prácu a zvyšovanie povedomia o rakovine prsníka a prevencii. So svojím životom sa delí aj s fanúšikmi prostredníctvom sociálnej siete Instagram, kde sa najnovšie pochválila ďalšími úžasnými zábermi zo svojho života.

Anketa
Pristane to seriálovej Brende na nových záberoch?

Okrem krásnej fotografie so svojou milovanou mamou zverejnila aj záber z nakrúcania jej nového filmu. "Veci, na ktoré sa zameriavam... Práca, rodina a neustále povedomie o rakovine. Ostatné je len hluk okolo," uviedla herečka k jednej zo zverejnených fotografií. A hoc na nej choroba zanechala stopy, na záberoch vyzerá lepšie a vyrovnanejšie, ako kedykoľvek predtým. Čo poviete?

Prečítajte si tiež: