Roztomilé FOTO kráľovských detí v galérii >>>

Harry, ešte ako princ a právoplatný člen monarchie, si v Londýne „odkrútil“ svoju poslednú kráľovskú povinnosť. Spoločne s Meghan sa zúčastnili na bohoslužbe pri príležitosti osláv Dňa Commonwelthu vo Westminsterskom opátstve, čím spravili hrubú čiaru za ich doterajším životom. Samozrejme, až na Meghan, ktorá si už teraz zháňa teplé miestečko v Hollywoode.

Svoj návrat za synom Archiem však stihli len tak-tak. Kanada totižto uzatvorila 16. marca hranice, aby zastavila šírenie nákazy koronavírusom. Oznámil to v pondelok kanadský premiér Justin Trudeau. Toto nariadenie však neplatí pre Američanov, no pre Harryho a Meghan áno. Do Kanady sa podľa britského denníka Daily Mail vrátili tesne na to, ako hranice uzavreli.

Meghan a Harry zažiarili na plnej čiare.
Meghan a Harry zažiarili na plnej čiare.
Zdroj: MEGA / The Mega Agency / Profimedia

V prípade, že by sa do svojho dočasného domova vrátiť nestihli, by zostal Archie v cudzine bez svojich rodičov – samozrejme, s celým tímom ochrankárov a opatrovateliek. Harry s Meghan veľmi dobre vedia, aká je situácia so šírením koronavírusu vážna a aj napriek tomu sa rozhodli opustiť Londýn na poslednú chvíľu.

Viac na Pluska.sk: