Herečka Drew Barrymore vyvolala minulý týždeň ošiaľ, keď na sociálnej sieti Instagram zverejnila video zo svojho domu. Namiesto luxusu sa však pochválila neporiadkom v spálni pred jej uprataním a pobúrila tým viacerých fanúšikov.

Fotografie neporiadku v herečkinom dome nájdete tu »»»

Populárna herečka natočila video pred a po a všetko predviedla na svojom Instagrame. Najprv prechádza úzkostným pohľadom priestrannou miestnosťou preplnenou vecami.

Drew však ani zďaleka šokujúcimi informáciami nekončí. Milovníčka kníh a umenia zároveň chce ísť aj príkladom svojim deťom. Preto odmieta akékoľvek plastiky a dokonca najnovšie priznala, že nemala sex niekoľko mesiacov.

Drew Barrymore radí vo viacerých videách a kampaniach, ako sa starať o zovňajšok. Dokonca má aj rad vlastnej kozmetiky. Fanúšikov však zaskočila veľkým neporiadkom.
Zdroj: Getty Images
Anketa
Patríte k milovníkom poriadku?

„Vychovávam dve dcéry a vyrastala som vo filmovom priemysle, kde je žiaduce piť z fontány mladosti. K tomu som sa ja osobne, na rozdiel od mnohých ďalších kolegýň i kolegov, nikdy neupísala,“ hovorí v jednom z aktuálnych rozhovorov. Podľa jej slov sú hollywoodske herečky pod veľkým tlakom a musia sa stále prispôsobovať aktuálnym ideálom krásy a trendom.

Prečítajte si aj: