Pokiaľ by ste čakali, že na tak prestížnom podujatí, ako je odovzdávanie najvýznamnejšej hudobnej ceny Grammy, sa to bude len tak hemžiť dokonalými róbami, mýlite sa. V poradí 61. ročník ovládli skôr bizarné kúsky, ktoré sa na šaty vôbec nepodobali.

Medzi najhoršie oblečené speváčky sa zaradila napríklad Katy Perry, ktorá v podivnej ružovej róbe pripomínala skôr nadýchaný koláčik. Podobne na tom bola aj hviezda večera Lady Gaga, ktorá si domov odniesla celkom tri hodnotné sošky. Pre svoju vydretú odmenu si však prišla v striebornej neforemnej róbe, ktorá z jej postavy vyčarovala valec bez kriviek. Lesklé šaty tak miestami pripomínali skôr alobal.

S pomedzi dám tiež prekvapila latino diva Jenifer Lopez, ktorá väčšinou patrí medzi najlepšie oblečené ženy. Tentokrát však svoj outfit obohatila o veľký klobúk, ktorý sa na danú príležitosť vôbec nehodil. V konečnom dôsledku, čo vám budeme nahovárať. Lepšie je totiž raz vidieť, ako stokrát počuť. Pokochajte sa, teda tým najhorším z najhorších tohtoročných cien Grammy.

Katy Perry sa premenila na nadýchaný koláčik.
Katy Perry sa premenila na nadýchaný koláčik.
Zdroj: gettyimages

Mohlo by vás zaujímať: