Prvá iskra medzi dvojicou preskočila na Wimbledone. Nie je však tajomstvom, že princovi sa Meghan Markle páčila už dlhšiu dobu. Na otázku, ako by mala vyzerať jeho vysnená žena, v minulosti odpovedal menom dnes už bývalej americkej herečky. Je takmer zázrakom, že povestná iskra preskočila aj zo strany Meghan. Harryho priatelia však z jeho budúcej manželky dobrý pocit nemajú a tvrdia, že svoje city predstiera.

Už počas prvých mesiacoch Harry vedel, že Meghan je pre neho tou pravou.
Už počas prvých mesiacoch Harry vedel, že Meghan je pre neho tou pravou.
David Parker

,,Harry je priamočiary, jednoduchý chlapec. Je po uši zamilovaný, z jeho strany o vzťahu nie sú žiadne pochybnosti. Ale z nej nemáme dobrý pocit. Bojíme sa, že ho len použije ako prestupnú stanicu. Pred ním bola Meghan známa, ale až od tej doby, čo chodí s princom, je globálne preslávená. Hodí sa jej,'' prezradila blízka priateľka Harryho. Nezdá sa im, že kedysi samostatná a nezávislá herečka sa odrazuje prezentuje ako zamilované dievča.

Na veľkolepú svadbu čakajú davy fanúšikov.
Na veľkolepú svadbu čakajú davy fanúšikov.
Frank Augstein

Nedôveru voči americkej kráske podporuje aj jej minulosť. Okrem toho, že bola už raz vydatá, je totiž o Meghan známe, že od skorého detstva inklinovala k princeznej Diane. Niektorí jej priatelia Meghanino správanie označili až za posadnutosť. K neprajníkom sa pridala navyše aj jej rodina. ,,Je falošná, hrá sa na princeznú Dianu, nikdy však nebude ako ona. Vykašľala sa na vlastnú rodinu,'' vyjadril sa na margo svojej krvi nevlastný brat nevesty Thomas Markle mladší.