Známa nemecká rodina, ktorá je v našich končinách veľmi populárna vďaka televíznej šou, si vie poriadne užívať. Robert, Carmen, Davina a Shania patria k popredným postavičkám nášho šoubiznisu. Hlava rodiny, mama Carmen, napriek pokročilejšiemu veku dokázala, že nepatrí do starého železa.

Sexi fotografie Carmen hore bez nájdete v galérii »

Carmen je známa svojím extravagantným a luxusným štýlom obliekania. Má rada módu a rada sa oblieka do nápadných farieb a výrazných vzorov. Jej oblečenie často zdobia krištáľové kamene a rôzne ozdoby.

Najnovšie sa sexi mama predviedla na dovolenke, kde počas videa ukázala svoje krivky a dokonalú postavu v odvážnych plavkách.

Carmen Geiss nemá problém vytasiť svoje ženské zbrane.
Zdroj: instagram @carmengeiss_1965

Okrem toho dbá aj na svoju fyzickú kondíciu a vzhľad. Pravidelne cvičí v posilňovni a má zdravý životný štýl. Má aj vlastné kozmetické produkty, ktoré sa sústreďujú na starostlivosť o pleť a vlasy.

Anketa
Patríte k fanúšikom známej nemeckej rodiny?

Milionárka je známa aj tým, že má rada luxusné veci a miluje rôzne druhy kozmetiky a parfumov. Jej obľúbenými značkami sú napríklad Chanel, Dior a Gucci. Venuje veľa pozornosti svojmu vzhľadu a vždy sa snaží vyzerať dokonale a nezabudnuteľne. Jej extravagantný a luxusný štýl sa stal jej znakom a jej fanúšikovia ju obdivujú nielen pre jej úspechy, ale aj pre jej osobnosť a zovňajšok.

Prečítajte si tiež: