Hostí bolo na svadbe, ktorá trvala celý víkend, neúrekom. Na hrade zo 17. storočia sa stretla nielen talianska smotánka, ale aj celebrity, známe osobnosti, modelky či aristokrati. Na prekvapenie, otec Lady Kitty Earl Spencer sa na svadbe neobjavil. Za jeho neprítomnosť mohla podľa Daily Mailu pandémia koronavírusu a 5-dňová karanténa po príchode do Talianska.  

FOTO HOSTÍ NÁJDETE V GALÉRII

Medzi známe osobnosti, ktoré dostali pozvánku, patria napríklad stylistka Julia Perry, modelka Emma Thynn či matka Elona Muska Maye Musk. Všetky tri si dali na svojich outfitoch poriadne záležať, aj keď na niektorých záberoch to vyzeralo, akoby to s extravagantnosťou mierne prehnali. Niektorí hostia to však so svojimi róbami poriadne prepískli a vyzerali, akoby išli na dedinskú zábavu. Všetky fotografie nájdete v galérii. 

Príchody hostí na svadbu netere princeznej Diany Lady Kitty Spencer.
Zdroj: Profimedia

Nevesta vystriedala 5 šiat

Lady Kitty, ktorá je dlhoročnou ambasádorkou módnej značky Dolce Gabbana, vystriedala 5 nádherných šiat. Tie (ako inak) vytvorili práve návrhári spomínanej značky. Hlavnou a zároveň tou najnoblesnejšou róbou boli čipkované svadobné šaty s dlhou vlečkou, ktorými by rozhodne prevalcovala aj svadobné šaty vojvodkýň Kate a Meghan. 

Na rozdiel od vojvodkýň, ktoré si počas svojich svadieb uctili princeznú Dianu buď korunkou, alebo výšivkou na šatách, si Kitty svoju zosnulú tetu neuctila.

Anketa
Páčili sa vám svadobné šaty Lady Kitty Spencer?

Prečítajte si aj: