Prestížny galavečer venovaný móde Fashion Trust U. S. Awards sa konal, ako inak, v Los Angeles. Na večierku sa zišli najkrajšie hviezdy v módnom priemysle a podľa fotografií sa veru bolo na čo pozerať.

Módnu políciu a prítomné celebrity nájdete v galérii »

Fashion Trust U. S. je nezisková organizácia, ktorá sa venuje „objavovaniu, financovaniu a výchove mladých dizajnérskych talentov s cieľom pomôcť im vybudovať ich značku na prosperujúcu globálnu“.

Kate Beckinsale zaujala na módnej šou aj svojím vzhľadom. Na svoj vek určite nevyzerá, a okrem dokonalej postavy predviedla aj nestarnúcu tvár.
Zdroj: gettyimages

Najväčšou hviezdou večera bola nepochybne herečka Kate Beckinsale, ktorá prišla v róbe posiatej krištáľmi. Anglická kráska oslnila v priesvitných strieborných šatách, ktoré ukazovali jej veľkolepú postavu. Trblietavé krištále sa v tvare hviezd rozprestierali po jej bohatom poprsí a dráždili všetkých naokolo.

Paris Jackson ukázala dokonalú postavu v metalických šatách. Okrem iného predviedla aj množstvo tetovaní.
Zdroj: gettyimages

Na prestížnej akcii nemohla chýbať ani jedna z najznámejších modeliek vôbec. Heidi Klum vábila metalickými šatami s vysokým rozparkom a predvádzala svoju blond hrivu ostošesť. Najviac však zaujala jej nezvyčajná minikabelka, ktorá pripomínala akvárium s rybičkou.

Topmodelka Heidi Klum v metalických šatách a blond hrive zaujala prítomných fotografov.
Zdroj: gettyimages

Medzi prítomnými krásnymi ženami zaujala aj supermodelka Alessandra Ambriosio, ktorá prišla v čiernej róbe, odhaľujúcej chrbát. Svoj celkový look doplnila šik vrkočom a dymovým líčením.

Anketa
Ktorá róba sa vám páči viac?

Módna udalosť teda opäť nesklamala a prítomné krásky ukázali to najlepšie.

Prečítajte si tiež: