Ak ste si mysleli, že nový Top Gun bude tým najospevovanejším filmom v Cannes, mýlili ste sa! Mesto na Francúzskej riviére si získal film austrálskeho režiséra Baza Luhrmanna. Do hlavnej úlohy obsadil herca Austina Butlera, ktorý zosnulej legende akoby z oka vypadol. Na červenom koberci sa objavil po boku jeho manželky Priscilly a pred fotografmi si za jasotu fanúšikov zapózoval aj s oscarovým Tomom Hanksom a celým hereckým osadenstvom. Čo by to však bolo za premiéru, keby červený koberec nezdobili zvučné mená Hollywoodu?

TEHOTNÁ ADRIANA LIMA, SHAKIRA, SHARON STONE, FOTO CELEBRÍT Z PREMIÉRY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII

Jedna z najkrajších žien sveta, top modelka a bývalý anjelik Victoria's Secret Adriana Lima (40), dorazila aj so svojím partnerom, producentom Andreom Lemmersom (40), ktorý sa od nej neodlepil ani na sekundu. Lima, ktorá je už tretíkrát tehotná, prišla na koberec v žltých šatách, ktoré jej odhalili tehotenské bruško, a naopak, zakryli len to, čo bolo potrebné. Premiéru Elvisa si nedala ujsť ani zvodná Sharon Stone (64).

Elsa Hosk v azda najodvážnejších šatách, aké kedy mala.
Zdroj: Pascal Le Segretain

Oblečené mala červené šaty, v ktorých ukázala svoju dokonalú figúru, a v ruke držala kabelku rovnakej farby, posiatu diamantmi. Sharon mala na očiach slnečné okuliare, tzv. pilotky, ktoré mal v obľube aj legendárny Elvis.

Zastúpenie na premiére mali aj speváčky, a to v podaní latino divy Shakiry (45) a Kylie Minogue (53). Obe stavili na priliehavé čierne róby, a zatiaľ čo Shakira si zvolila eleganciu, Kylie mala o niečo odvážnejší outfit. Vrchná časť odevu jej totiž kompletne celá presvitala a prsia jej zakrývala iba čierna podprsenka s flitrami. Rovnako odvážny outfit mala aj modelka Victoria's Secret, 33-ročná rodáčka zo Švédska Elsa Hosk.

Mohlo by vás zaujímať: