Hviezdou večera bola nepochybne nádherná Sharon Stone, ktorú poznáme predovšetkým vďaka erotickej scéne zo Základného inštinktu. Oblečenú mala dlhú zelenú róbu z dielne Dolce & Gabbana so šialene vysokým rozparkom, ktorý odhaľoval jej vyšportované nohy. 64-ročná herečka doplnila svoj vzhľad výrazným červeným rúžom a trblietavými náušnicami.

SHARON STONE A OSTATNÉ CELEBRITY Z ČERVENÉHO KOBERCA NÁJDETE V GALÉRII

Okrem pôvabnej Sharon nechýbala na červenom koberci ani modelka, herečka a po novom už aj mamička Emily Ratajkowski, upírka Kristen Stewart či americká herečka Maggie Gyllenhaal.

Premiéra filmu "Crimes Of The Future" na filmovom festivale v Cannes.
Zdroj: Gareth Cattermole

Aj keď 44-ročná herečka uprednostňuje skôr elegantné róby, tentoraz sa na červenom koberci ukázala v šatách, ktoré jej odhaľovali dekolt viac než inokedy. V čiernych elegantných šatách značky Lanvin však vyzerala očarujúco. Na čiernu taktiež stavila aj Emily Ratajkowski. Čipkované šaty s výstrihom, ktoré jej dokonale formovali postavu, jej však mierne presvitali, čo bolo zrejme účelom.

Na červenom koberci zažiarila aj Kristen Stewart, ktorá si v spomínanom horore Crimes of the Future zahrá hlavnú rolu. Tá na rozdiel od svojich hereckých kolegýň stavila na biele puzdrované nohavice a farebný rolák s holým pupkom. Aj keď nemala večernú róbu, jej outfit pôsobil elegantne a zožal samé chvály!

Prečítajte si tiež: