Nie, Markle senior sa postaral o to, aby mala Meghan v Buckinghamskom paláci poriadne dusno. A teraz to vyzerá tak, že karta sa obrátila.

Séria bombastických interview pre médiá vrátane britskej televízie, nafingované paparazzo fotenie a dramatické reči o tom, že lepšie by bolo, ak by zomrel; takto Markle odštartoval svoj nový vzťah s britskou monarchiou, ktorej sa jeho dcéra privydala.

Kedysi Thomas vychovával Meghan, teraz ho čaká príučka od vlastnej dcéry.
Kedysi Thomas vychovával Meghan, teraz ho čaká príučka od vlastnej dcéry.
Zdroj: profimedia

Škandál za škandálom novej vojvodkyni zo Sussexu nepochybne poriadne strpčili život na Alžbetinom kráľovskom dvore, a tak nečudo, že bývalá herečka svojho „papíčka“ odrezala od svojho života. Na rozdiel od názorov mnohých ho však úplne nezavrhla – ako sa dozvedel britský Daily Mail z dobre informovaného zdroja.

 

„Meghan sa s ním bude baviť, ale len ak bude dialóg iniciovať on, a to slušným spôsobom, bez ďalšieho poskytovania rozhovorov médiám,“ prezradila jedna z Meghaniných blízkych kamarátiek.

„Jednoducho si musí prestať vylievať srdce pred celým svetom.“

Anketa
Ide na to podľa vás Meghan dobre?
  • 93%
  • 7%

Klamal, že ju nemá ako kontaktovať

Markle senior, bývalý americký osvetľovač, sa viackrát vyjadril, že ho Meghan zo svojho života vyškrtla a nezdvíha mu telefón. To síce pravdou byť môže, ale, píše Daily Mail, Thomas mal poruke aj iný spôsob, ako svoju dcéru kontaktovať – prostredníctvom jej matky Dorie (62).

Doria Ragland, matka Meghan Markle, sa má údajne sťahovať do Británie, aby mohla so svojou dcérou tráviť viac času.
Doria Ragland, matka Meghan Markle, sa má údajne sťahovať do Británie, aby mohla so svojou dcérou tráviť viac času.
Zdroj: Gareth Fuller

Tá s Meghan udržiava pravidelný kontakt, pretože je, zdá sa, jedinou známou členkou jej rodiny, ktorá po preslávení sa nepotratila rozum. Thomas Markle – ak by sa, samozrejme, chcel s dcérou naozaj spojiť a ospravedlniť sa za svoje výlevy – mohol jednoducho napísať list a strčiť ho Dorii popod dvere, nech ho pošle Meghan. A keďže jej naposledy na deň matiek priniesol do Los Angeles kvety, nemôže sa ani vyhovárať, že nevie, kde Doria býva.

„Thomas sa častejšie snaží nadviazať kontakt s novinármi než s vlastnou dcérou. Kedykoľvek môže poprosiť Doriu, aby Meghan odovzdala jeho obálku. Ale to sa mu už, prirodzene, nehodí do jeho vymysleného príbehu a dramatickým rečiam,“prezradil zdroj z okolia vojvodkyne.

Meghan to má na kráľovskom dvore ťažké...

Viac o afére s Thomasom Markleom na Pluska.sk: