Zatiaľ čo Kate s Williamom si pre svoje deti vybrali za krstných rodičov členov rodiny alebo veľmi blízkych priateľov z detstva, Meghan sa opäť rozhodla vytŕčať z radu a skôr sa riadila heslom „Čím slávnejší, tým lepší.“

Britský denník Daily Mail exkluzívne zverejnil prvé dve mená krstných rodičov potomka kráľovského páru, ktorý sa má narodiť budúci rok na jar. Budú nimi americký herec George Clooney (57) a jeho manželka Amal (40).

Amal Clooney a George Clooney sa stanú súčasťou kráľovskej rodiny.
Amal Clooney a George Clooney sa stanú súčasťou kráľovskej rodiny.
Zdroj: profimedia.sk

Je viac ako jasné, že tieto dve mená nevyberal princ Harry, ale práve jeho manželka. Tá sa s Amal zoznámila len pred niekoľkými mesiacmi, no vraj sú z nich výborné kamarátky.  Podľa blízkeho zdroja oboch dám, Meghan Amal uznáva za jej prácu v rámci humanitárnej pomoci a je jej veľkým vzorom. Amal zase ako polovičná Britka pomáhala Meghan adaptovať sa na nové Londýnskej prostredie.

Výber krstných rodičov však vyznieva pomerne paradoxne, pretože práve Meghan na margo sťahovania sa z Kensingtonského paláca povedala, že nechce, aby ich dieťa vyrastalo „ako v zlatej klietke“.

AKO PRIŠLI CLOONEYOVCI OBLEČENÍ NA HARRYHO A MEGHANINU SVADBU NÁJDETE TU.

Nuž, s krstným otcom, svetoznámym hollywoodskym hercom, to akosi nesedí. Šípime, že Meghan sa snaží niečo si kompenzovať... že by to, že musela v najlepších rokoch rázne seknúť s hereckou kariérou?

Anketa
Čo si myslíte o tomto výbere?
  • 73%
  • 27%

Mohlo by vás zaujímať: