Podľa najnovších informácii si pre príchod svojho dieťatka, ktoré bude v poradí na trón siedme, vybrala nielen poriadne drahú, ale aj luxusnú nemocnicu.

V Kensingtonskom krídle Chelsea v nemocnici Westminster porodila svoje deti aj manželka herca Georgea Clooneyho. Podľa britského denníka The Sun má v pláne ísť Meghan v jej šľapajach. Cena za jednu noc sa pohybuje v tejto nemocnici od 9 000 do 17 000 tisíc eur vzhľadom na luxusné vybavenie a 24-hodinovú profesionálnu starostlivosť.

Nemocnica, v ktorej bude Meghan rodiť.
Nemocnica, v ktorej bude Meghan rodiť.
Zdroj: Twitter

V samostatnej izbe, ktorá jej bude k dispozícii, bude mať vojvodkyňa okrem luxusného zariadenia neustále po ruke pôrodnú asistentku s celým tímom vyškolených odborníkov. Taktiež pôrodného konzultanta, s ktorým môže diskutovať o možnostiach pôrodu, rehabilitáciách a vo všeobecnosti o všetkom, čo jej sadne na nos.

FOTO Takto vyzerá nemocnica, v ktorej bude rodiť Meghan

O Meghan bude počas pôrodu postarané ako v bavlnke.
O Meghan bude počas pôrodu postarané ako v bavlnke.
Zdroj: Twitter

V nemocnici môže taktiež navštíviť malé súkromne wellnes centrum a masáže, ktoré jej pomôžu pred pôrodom sa uvoľniť. Na raňajky, obed a večeru si bude môcť vybrať z bohatého výberu zdravých jedál, ktoré tak veľmi obľubuje.

Chýbať navyše nebude ani pôrodný bazén. Vojvodkyňa totiž už dávnejšie avizovala, že siahne práve po tejto pôrodnej metóde.

Good Gong!

V cene „pôrodného balíčka“ bude taktiež metóda, ktorá má Meghan a jej nenarodené dieťa uvoľniť. To všetko s pomocou gongu, na ktorý bude búchať ošetrujúci lekár. Zatiaľ čo bude Meghan ležať so zavretými očami, v pozadí bude počuť príjemnú hudbu a ozveny z gongu, ktoré sa budú postupom času stlmovať. Zvuk týchto gongov má vraj vibračnú energiu, ktorá znižuje napätie, krvný tlak a pomáha k pokojnému spánku.

K dispozícii bude mať skutočne všetko, na čo si len pomyslí.
K dispozícii bude mať skutočne všetko, na čo si len pomyslí.
Zdroj: Twitter

Nuž, vyzerá to tak, že Meghan si za peniaze z kráľovskej pokladnice pôrod skutočne užije a v rukách profesionálov sa bude cítiť ako skutočná princezná, o ktorú je postarané ako v bavlnke.

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: WPA Pool

Viac na Pluska.sk: