Len pred pár dňami sa v médiách objavila informácia o tom, že manželka princa Harryho sa rozhodla podstúpiť akupunktúrnu liečbu. Oficiálnym dôvodom malo byť lepšie prekrvenie maternice v treťom trimestri tehotenstva. Meghan však rovnakú liečbu podstupovala aj v stresujúcom období pred svadbou. Z podobných dôvodov podľa informácií zdroja blízkeho vojvodkyni podstupuje liečbu aj teraz.

Meghan a Harry
Meghan a Harry
Zdroj: Profimedia.sk

Okrem toho, že termín pôrodu klope krásnej Meghan pomaličky na dvere, z rovnováhy ju vyvádza aj množstvo kritiky a obvinení, ktoré sa na budúcu mamičku valia z každej strany. K zlému vzťahu so švagrinou Kate sa postupne pridala aj ostrá kritika verejnosti voči Meghaninmu "nekráľovskému" správaniu. Svoje negatíva rovnako priniesli aj vyostrené vzťahy s rodinnými príslušníkmi, ktoré vojvodkyňu ranili najviac. Posledný klinec do jej srdca však nakoniec vrazil jej vlastný otec, ktorý po množstvách intímnych informácii o vlastnej dcére zverejnil aj tú najosobnejšiu.

Thomas Markle, Meghanin otec, ťaží zo slávy svojej dcéry.
Thomas Markle, Meghanin otec, ťaží zo slávy svojej dcéry.
Zdroj: Reprofoto / Youtube

Thomas Markle (74) poskytol denníku Daily Mail listy, ktoré mu Meghan písala v auguste minulého roka. 15 strán srdcervúceho obsahu, ktorý vojvodkyňa napísala svojmu otcovi, aby sa pokúsila napraviť ich ochladnutý vzťah, však nebol určený širokej verejnosti. Thomas to však odmietol rešpektovať a v záujme očistienia svojho vlastného mena, ktorému dal prednosť pred šťastím a zdravím svojej dcéry, obsah listov zverejnil.

Prestrelka medzi otcom a dcérou

Zverejnenie listu, ktorý verejnosť nemala nikdy vidieť, bola odpoveďou na nedávnu udalosť, kedy niekoľko priateľov vojvodkyne Meghan poskytlo anonymný rozhovor magazínu People. Osoby blízke budúcej mamičke ju v rozhovore vykreslili ako trpiace a mierumilovné stvorenie, zatiaľ čo jej otca Thomasa zvozili pod čiernu zem. Mghan si však týmto konaním, ktoré mala svojim priateľom odobriť, nepohnevala len vlastného otca, ale aj Kengsingtonský palác. Podľa odborníkov k tomuto kroku pristúpila bez toho, aby o tom kohokoľvek upovedomila. Správanie vojvodkyne tak podľa nich môže viesť k tomu, že sa už tak vážna situácia medzi Meghan a jej otcom ešte viac vyostrí. Pri celom tomto cirkuse je však ťažké odhadnúť, kto je vlastne obeťou.

Anketa
Veríte viac v nevinu Meghan alebo jej otca?
  • 13%
  • 8%
  • 79%

Prečítajte si aj:

Mohlo by vás zaujímať: