Podľa nich mala byť práve svadba Meghan a Harryho akýmsi spúšťačom zlého vzťahu nie len s Kate, ale aj s jej služobníctvom. Prednedávnom sme vás informovali o tom, ako sa z paláca rozhodli odísť traja jej verní služobníci, medzi nimi aj jej osobná asistentka. Tá v minulosti pracovala aj pre Robbieho Williamsa a jeho manželku, no na rozdiel od Meghan, oni boli s jej službami nad rámec spokojní.

Robbie Williams, Ayda Field a Gwen Fiel
Robbie Williams, Ayda Field a Gwen Fiel
Zdroj: TASR

Pozrite si, kedy mali Meghan a Kate rovnaké šaty.

S novinkou, ktorá všetko vysvetľuje, prišiel britský denník The Sun. Podľa neho sa ešte pred samotnou svadbou podarilo Meghan rozplakať Kate. To, že pred sobášom terorizovala svoje služobníctvo a kvôli svojmu veľkému dňu si chcela vydupať aj nemožné, všetci veľmi dobre vieme. No, podľa všetkého sa rozhodla pustiť aj do samotnej Kate.

Kate Middleton (36) je inšpiráciou mnohých žien po celom svete.
Kate Middleton (36) je inšpiráciou mnohých žien po celom svete.
Zdroj: Getty Images

Meghan zrejme zabudla, že len v tom čase bola tesne po pôrode jej tretieho syna, princa Louisa, a jej emócie boli ako na jednej veľkej hojdačke. Kate situáciu nezvládla a rozplakala sa, čo potvrdil aj personál z paláca, no čo presne bolo dôvodom ich konfliktu, nikto netuší. Rozcítenej Kate tak možno padne sťahovanie Meghan vhod, a od terorizujúcej bývalej herečky si neoddýchne len ona, ale aj celý palác!

Anketa
Máte radšej Kate alebo Meghan?
  • 96%
  • 4%

Podobná téma na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: