Všetko sa to začalo krátko po tom, keď finalistka Lenka alebo Lo, ako ju všetci volajú, vystúpila ako posledná s piesňou od Depeche Mode.

Po pochvale od všetkých koučov nastúpil na scénu Leoš Mareš a speváčke uštedril krutú otázku na margo toho, čo sa o nej píše pri vizitke na oficiálnej stránke súťaže.

„Jej priezvisko presne vystihuje jej životný štýl. Bola bezdomovkyňou, prišla o svojho milovaného priateľa, ktorý zomrel...“ stojí pod jej snímkou. A Leoš mohol začať.

„Ja tu čítam, že nejaký čas bývaš alebo skôr si bývala na ulici. To akože myslíš vážne? Ako ,houmlesák’, ako bezdomovec? Akože pod dekou?“ spýtal sa Mareš. Žiaľ, jeho humor ostal opäť nepochopený a Hrůzovú dostal úplne do pomykova. Tá iba sťažka hapkala a zmohla sa iba na pár viet.

„No... situácia, keď sa nemáš kam vrátiť... Ty, ja mám niekedy problém ti odpovedať,“ strácala reč pírsingová speváčka. No Mareš sa nedal odbiť a rýpal ďalej.

„Ty si bývala akože v škatuli?“ pokračoval moderátor. To už Lo úplne vykoľajilo. „Nie, v škatuli som nebývala, ale na škatuli skôr, ale je mi trápne o tom hovoriť,“ skončila debatu speváčka.

Vykoľajená finalistka sa tak vrátila do zákulisia, no pri pohľade na ňu bolo hneď jasné, že sa cítila strápnená a ponížená.