Zdá sa, že vojnová sekera medzi odlúčenými manželmi rozhodne nie je zakopaná. Práve naopak. Ako uvádza britský portál Daily Mail, Stephen mal odhaliť ďalšie zákutia búrlivého manželstva s bývalou členkou dievčenskej skupiny Spice Girls.

Exspajska Mel B naložila tyranskému manželovi: Sexoval s pestúnkou a čakali spolu dieťa!

Podľa najnovších správ sa Belafonte nechal počuť, že dcéry nie sú v blízkosti svojej matky v bezpečí. Podľa výpovede, ktorú uviedol spoločnému terapeutovi, mala konať Mel B veľmi nezodpovedne. Užívala vraj kokaín a to rovno pred očami troch dcér, Phoenix (18), Angel (10), a najmladšej Madison (6), ktorá je ich spoločným dieťaťom.

Menželstvo Mel B a Stephana je v troskách.
Menželstvo Mel B a Stephana je v troskách.
Getty Images

Podľa producenta nechýbal v živote speváčky ani alkohol, ktorý taktiež pila v blízkosti detí. „Najväčším dôvodom mojich obáv bola ohrozená ich bezpečnosť,“ povedal. Podľa jeho slov mali byť závislosti jeho manželky hlavným problémom rodiny, a tiež dôvodom odlúčenia manželov.

Exspajska Mel B šokovala širokú verejnosť: Čokoládová kráska je na mizine! Pozrite sa, na čo všetko vyhodila 41 miliónov

FOTO Príšerný zážitok bývalej speváčky zo Spice Girls: Tento muž ju donútil, aby ho ocikala

Na druhej strane, Stephana speváčka Mel B v nedávnej minulosti obvinila z domáceho násilia, fyzických útokov a z pomeru s pestúnkou. To však producent odmieta.

Čítajte viac:

FOTO ako dôkaz! Šokujúce svedectvo bývalej Spajsky: S manželom prežila peklo na zemi

Rozchod, rozvod, zblíženie? Niekdajší hviezdny pár opäť šokuje!

Bývalá spajska Geri Halliwell v svadobnom: Zobrala si pracháča!

Aj svetové celebrity sú len ľudia: Rodinu Madonny zamorili vši!

FOTO VNÚTRI Nenalíčená supermodelka Heidi Klum: Páni, tá ale vyzerá!