FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Korona-nekorona, Madonna sa rozhodla cestovať aj počas pandémie, ktorá si vo svete vyžiadala takmer už  2 milióny životov. 24. decembra nasadla do lietadla z Los Angeles do Londýna, po štyroch dňoch sa objavila na letisku v Egypte, 29. decembra navštívila nemocnicu v Malawi, ktorú založila, stretla sa s prezidentom Lazarom Chakwerom a od 6. januára si speváčka užíva safari v Keni.

VIDEO Madonna pozdravuje svojich fanúšikov z vane!

Spoločnosť robia kráľovnej popu jej 26-ročný frajer Ahlamalik Williams, najstarší syn Rocco (20), mladší syn David Banda (15), 14-ročný Mercy Jameson a dvojčatá Estere a Stella, ktoré si adoptovala v roku 2017. Ako informuje britský denník The Sun, Madonna s rodinou nenechali nič na náhodu a počas celého tripu sa dávajú pravidelne testovať. Madonna údajne zacvakala svojim deťom aj súkromné lietadlo, a tak nemusia čakať dlhé hodiny na letisku. Mnohí však považujú ich dovolenku počas pandémie za výsmech ľuďom, ktorí opatrenia dodržiavajú a zostali poctivo doma.

Anketa
Myslíte si, že je nezodpovedné cestovať počas pandémie?

Na druhej strane speváčka na rozdiel od ostatných celebrít, ktoré vylihujú počas koronavírusu na pláži a chvália sa ničnerobením, zavítala do rozvojových krajín, v ktorých navštívila nemocnice a školy. Práve jej štyri adoptované deti pochádzajú z Malawi. Túto krajinu mimochodom považuje za svoj druhý domov.

FOTO NÁJDETE V GALÉRII