Brad Pitt a Angelina Jolie bývajú v lukratívnej časti Los Angeles iba niekoľko minút od seba. Angelina už v minulosti priznala, že po ich trpkom rozchode, ktorý otriasol celým šoubiznisom chcela, aby ich deti vyrastali pri svojom otcovi. Angelina si preto minulý rok kúpila luxusnú vilu za 25 miliónov dolárov v rovnakom susedstve, v ktorom býva aj Pitt. 

FOTO VILY BRADA A ANGELINY V GALÉRII

Domov Brada Pitta sa nachádza v Los Angeles a hviezda ho kúpila v roku 1994. Okrem toho vlastní domy v New Orleans, Hollywood Hills a zámok vo Francúzsku, na ktorom sa s Angelinou Jolie vzali. Jeho hlavným domovom je však vila v luxusnej štvrti Los Angeles, v ktorej kedysi býval s Angelinou. Na obrovskom pozemku sa nachádza hlavná vila, menší dom pre opatrovateľky, chatka s dvoma spálňami, menší domček a skatepark, ktorý dal postaviť pre svoje deti. 

Angelina Jolie s deťmi.
Zdroj: Profimedia

Nehnuteľnosť Angeliny sa nachádza v historickej enkláve Laughlin Park v Los Feliz. Kaštieľ Beaux-Arts postavili už v roku 1913 a Angelina má z neho nádherný výhľad na celé mesto, ale aj oceán. Vo vile sa nachádza šesť spální a desať kúpeľní. 

 

Anketa
Ktorá vila sa vám páči viac?

Najslávnejšie manželstvo Hollywoodu sa rozpadlo v roku 2016 a odvtedy Angelina a Brad bojovali o šesticu detí, ktoré spolu majú alebo si adoptovali. Súd nakoniec vyhral herec a šestica detí tak bude žiť na striedačku u Angeliny a Brada. 

Prečítajte si aj: