Členky jednej z najslávnejších dievčenských skupín sveta doplatili na podrezaný jazyk svojej kamarátky. Zdá sa, že bisexuálna Mel B nie je „ukecaná“ len pokiaľ ide o jej vlastný sexuálny život, ale rada pred kamerami porozpráva aj o chvíľach plných vášne s kolegyňou. V 90. rokoch si totiž mala Mel B užívať lesbické orgie s ďalšou „spajskou“, a to Geri Halliwell.

Mel B a Geri Halliwell
Mel B a Geri Halliwell
Zdroj: Getty Images

Ďalšie FOTO nájdete v galérii článku.

Načasovanie tohto veľkého priznania nielenže prišlo po 25 rokoch, ale navyše vo veľmi nevhodnom čase.
Spice Girls sa totiž po dlhej prestávke, ktorá vyzerala ako permanentná, dali po vyše 20 rokoch opäť dokopy a chystajú spoločné turné. Pustí však Geri jej manžel do sveta, keď teraz pozná jej lesbickú minulosť s Mel B?

Christian Horner a Geri Horner
Christian Horner a Geri Horner
Zdroj: Getty Images

Bývalá búrliváčka Geri Halliwell (po novom Horner), ktorá sa pred objektívom fotoaparátu v minulosti neváhala vyzliecť donaha, je totiž v súčasnosti šťastne vydatá za šéfa Formule 1 Christiana Hornera. Hoci je Geri dodnes známa svojou divokosťou, od sobáša v roku 2015 seká dobrotu. Odhalenie homosexuálnych hrátok s Mel B jej imidž príkladnej manželky trochu nabúrava.

Podľa Mel B spolu kamarátky spali krátko po nasťahovaní sa do spoločného domu v 90. rokoch. Vraj išlo o jednorazovú záležitosťou, nad ktorou sa neskôr smiali, no podľa britského denníka The Sun si boli ženy veľmi blízke a sex mali podstatne častejšie než dnes priznávajú.

Speváčka Mel B zo Spice Girls
Speváčka Mel B zo Spice Girls
Zdroj: Getty Images

Mel B mala v minulosti päťročný vzťah aj s inou ženou. Po relácii moderátora Piersa Morgana, kde sex medzi spajskami priznala, v panike zavolala kamarátke Geri, aby sa ospravedlnila. Škodu však už spôsobila a prísne strážené tajomstvo predsa len vyšlo na povrch. Otázne je teraz naozaj len to, či Mel jej bývalá milenka odpustí – a zúčastní sa ich blížiaceho sa turné. To sa má začať už 24. mája v Dubline a skončí 15. júna v Londýne. Každá z členiek kultovej formácie za niekoľko dní spevu zinkasuje 2,5 milióna eur.

VIDEO: Lesbické priznanie Mel B priamo v televízii:

Viac na Pluska.sk: