FOTO chlapca nájdete v našej galérii>>>

Keď to počul, neveril vlastným ušiam. Syn Davida Campbella, štvorročný Billy, už od svojich dvoch rokoch tvrdí, že je zosnulá princezná Diana. Dokonca pozná detaily z jej života, o ktorých nemal odkiaľ vedieť. „Nechápem to, je to najčudnejšia vec, aká sa mi kedy stala,“ povedal pre Stellar Magazín.

VIDEO: Takto vyrastala princezná Diana 

Princezná Diana s Harrym a Williamom.
Princezná Diana s Harrym a Williamom.
Zdroj: Getty Images

Keď bol Billy ešte batoľa, uvidel na obrázku princeznú Dianu. „Aha, veď to som ja, keď som bola princezná“ povedal svojmu ockovi. A tým sa to všetko iba začalo. Billy sa neskôr začal pýtať svojich rodičov na jej zosnulého brata Johna. Ten umrel ešte predtým, než sa Diana narodila. Potom prišli na rad jej deti, princ Harry a William, o ktorých nemal taktiež v dvoch rokoch odkiaľ vedieť.

Štvorročný Billy uprostred so svojou rodinou.
Štvorročný Billy uprostred so svojou rodinou.
Zdroj: Instagram

Billymu sa taktiež podarilo opísať Balmoral, obľúbenú rezidenciu zosnulej princeznej. Presne vedel, ako to v jej vnútri vyzerá, pritom tam v živote nebol a o tomto sídle mu vraj nikto nikdy ani nerozprával. Na stenách hradu sa vraj nachádzajú jednorožce a taktiež si pamätá, ako sa prechádzal krásnymi záhradami, ktoré sa rozprestierajú okolo celého sídla.

Obľúbené sídlo princeznej Diany (†36) - hrad Balmoral.
Obľúbené sídlo princeznej Diany (†36) - hrad Balmoral.
Zdroj: Twitter

Najnovšie, keď uvidel fotografiu princeznej Diany, povedal: „Áno, to som ja ešte ako princezná. Potom som počul veľa sirén všade naokolo a viac som už princezná nebola.“

Anketa
Myslíte si, že princezná Diana skutočne reinkarnovala do malého chlapca?
  • 39%
  • 37%
  • 24%

 Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: