FOTO pribratého Robbieho a jeho premenu nájdete TU!

Robbie Williams vyšiel s pravdou konečne von a prehovoril o svojom boji nie len s drogami, ale aj s nadváhou a neukojiteľným hladom. 46-ročný spevák sa ocitol na tenkom ľade, keď v roku 1995 odišiel zo skupiny Take That a prispôsobil sa svojmu novému životu so slobodou robiť a jesť, čo chcel.

Robbie Williams vyšiel s pravdou konečne von a prehovoril o svojom boji nie len s drogami, ale aj s nadváhou a neukojiteľným hladom.
Robbie Williams vyšiel s pravdou konečne von a prehovoril o svojom boji nie len s drogami, ale aj s nadváhou a neukojiteľným hladom.
Zdroj: instagram/twitter

V tom období sa spevák tešil z nového života a priznal, že nedokázal odhadnúť, že sa deje niečo zlé. V potravinách bezhlavo nakupoval nezdravé potraviny, čo sa v spojitosti s užívaním drog rýchlo podpísalo na jeho postave. Spevák zo dňa na deň naberal hmotnosť a v určitých momentoch, keď bol pod vplyvom návykových látok sa v jedle nedokázal vôbec kontrolovať.

Zlom prišiel až v roku 2007, keď skončil na protidrogovom liečení po tom, ako si doma "namiešal" smrtiaci kokteil z liekov na predpis, heroínu, kokaínu a ďalších liekov. Pred pár dňami o svojich problémoch otvorene prehovoril v podcaste "Doma s Williamsom," v ktorom prehovoril o tom, ako drogy a zlá životospráva viedli k jeho obezite.

Anketa
Spoznali ste Robbieho Williamsa na starých fotkách?
  • 100%
  • 0%

O svojom boji so stravou minulý mesiac povedal: „Predtým, ako som v podstate žil slobodne, urobil som niekoľko veľmi extrémnych vecí v stravovaní. Za deň som zjedol len vývar a nejaké mango, a to bolo všetko. Bol som tak emocionálny a depresívny a všetky tieto pocity sa objavovali, pretože moje telo hladovalo,"uviedol spevák. Neskôr prišla zmena v podobe prejedania sa no ani tá jeho telu neprospela. „Buď som trpel nadváhou a nešťastím alebo som hladoval a trpel nešťastím. Oboje viedlo k depresii. Zdá sa, že som konečne našiel strednú cestu. Cítim sa lepšie ako kedykoľvek predtým,“ dodal. Dnes je spevák inšpiráciou pre všetkých, ktorí čelia problémom so stravovaním a trpia depresiami.