Heather si síce fanúšikovia pamätajú najmä ako krásnu hrdinku telenovely Amandu, no počas 19 rokov od skončenia seriálu sa zmenila fyzicky aj psychicky. Domáce násilie, vyhrážky, drogová závislosť, depresie a pobyt na odvykačke – Locklear má za sebou pestrú históriu plnú rýchlych vzostupov a o to tvrdších pádov. Tentoraz dokonca musela tiesňovú linku kontaktovať samotná matka problematickej herečky.

Heather so svojím snúbencom Chrisom (56), ktorý mal svojím správaním spustiť agresívne chovanie herečky.
Heather so svojím snúbencom Chrisom (56), ktorý mal svojím správaním spustiť agresívne chovanie herečky.
Zdroj: instagram

Na zázname z dispečingového hovoru počuť, že Heather sa správala doslova nepríčetne. Zblázniť sa mala pre údajnú neveru snúbenca Chrisa, o ktorej sa dozvedela len pár hodín pred incidentom. Herečka sa vyhrážala, že sa zastrelí. V skratovej situácii, ktorá nastala v nedeľu okolo obeda, sa jej rodičia zúfalo snažili pomôcť, no takmer na to doplatili vlastným zdravím. Heather stratila aj poslednú štipku zdravého rozumu a svoju matku, ktorá sa ju len snažila upokojiť, začala škrtiť. Bez zranení sa neobišiel ani jej otec, ktorého fyzicky napadla.

Niekoľko rán ,,dostal'' aj otec hviezdy.
Niekoľko rán ,,dostal'' aj otec hviezdy.
Zdroj: Philip Ramey Photography, LLC

Keď do domu v kalifornskej Venture, ktorý vyzeral, akoby v ňom vyčíňalo divé zviera, vtrhla policajná hliadka, herečku museli spacifikovať a odviezť do ústavu pre duševne chorých. Heather sa musí podrobiť psychotestom, ktorých výsledky určia ďalší postup v prípade vyhasnutej hviezdy. Kam to však až skrachovaná celebrita poženie? V minulosti vlastnému priateľovi odhryzla kúsok z nosa, potom sa policajtom vyhrážala, že ich zastrelí. Teraz dokonca siahla rukami na vlastných rodičov, zrejme jediných ľudí na celom svete, ktorí sa jej naozaj snažia pomôcť.

Prečítajte si aj: