Keď princ William a Kate Middleton oznámili zásnuby, Heidi Agan pracovala ako čašníčka v Londýne. Zákazníci si ju obzerali čoraz častejšie, akoby im nešlo do hlavy, prečo ich obsluhuje samotná vojvodkyňa. "Nechápali, prečo ešte stále pracujem ako čašníčka. Zákazníci mi hovorili, aby som dala výpoveď a začala robiť v šoubiznise," povedala v rozhovore pre Insider.

Heidi nakoniec poslúchla a v práci dala výpoveď. Teraz si prostredníctvom reklamných agentúr zarába celkom slušné peniaze, ľudia si ju volajú na večierky, detské oslavy a či do menších filmových projektov. 

FOTO DVOJNÍKOV NÁJDETE V GALÉRII

Uhádnete, ktorá je skutočná Kate Middleton?

Uhádnete, ktorá je skutočná Kate Middleton? Predsa tá vľavo!
Zdroj: Getty Images/Facebook

Nie je však sama. Rovnako ako Kate, aj princ William má svojho dvojníka. Je ním Simon Watkinson, ktorý pracuje ako stavebný inžinier, no popri práci si ešte privyrába ako dvojník Williama, čím si dokáže zarobiť celkom slušné peniaze.

"Najviac práce ako dvojník Williama som mal tesne pred kráľovskou svadbou, bolo to šialené," povedal Simon pre Insider. Svoju dvojníčku má však aj samotná kráľovná Alžbeta. Je ňou babička Patricia Ford z Británie. 

Prečítajte si aj: