Marcela Košanová sa narodila v roku 1952 v Chomutove. Vešteniu sa naplno venovala až po štyridsiatke. Tvrdila, že má na to tie najlepšie predpoklady, keďže pochádza z rodu čarodejníc. Pred dvomi rokmi sa po zápale močového mechúra dostala do nemocnice. Lekári sa zhrozili: podľa výsledkov krvi mala byť už dva dni mŕtva! Išlo o sepsu celého organizmu.

Kartárka sa z najhoršieho dostala, ale zrejme už nikdy nebola úplne v poriadku. 31. júla tohto roku zomrela a pochovali ju 7. augusta v Chomutove. Nikto sa už nedozvie, či pani Marcela poznala svoj osud. Ako však vyhlásila pred niekoľkými rokmi: „Máme určený začiatok i koniec, to sa nedá zlomiť.“ To, čo čaká iných, však dokázala vyčítať z kariet. A celebrity sa s ňou často a ochotne radili.

Chodila k nej napríklad Ilona Csáková (48), Dagmar Patrasová (63), Ivana Gottová (43), Iveta Bartošová († 48) či Lucie Bílá (53). Napríklad Dagmar Patrasovej povedala, že sa s neverným manželom Felixom Slováčkom po romániku s Luciou Gelemovou nerozvedie. Uplynuli štyri roky a Dáda a Felix sú stále manželmi...

Osud si u nej dali vyložiť Ilona Csáková či Ivana Gottová.
Osud si u nej dali vyložiť Ilona Csáková či Ivana Gottová.
Zdroj: Aha!