Hollywoodska ikona Johnny Depp je od škandálu s domácim násilím pod drobnohľadom. S novou priateľkou sme ho mali možnosť vidieť už pred necelými dvoma rokmi, keď bol Johnny na turné s kapelou Hollywood Vampires, nnič nenasvedčovalo tomu, že ide o seriózny vzťah. So sexi ruskou tanečnicou menom Polina Glen to však hviezda Pirátov Karibiku, zdá sa, myslí smrteľne vážne. Podľa jej vlastných slov sa totiž s Johnnym budú brať!

Johnny a jeho najnoviša priateľka vo vrúcnom objatí.
Johnny a jeho najnoviša priateľka vo vrúcnom objatí.
Zdroj: Twitter

55-ročná filmová hviezda si svoju novú krásku dokonca nasťahovala do svojho sídla v L.A. O 30 rokov mladšia priateľka teda u herca zhodila kufre a plánuje ho podľa jej slov predstaviť aj rodičom. Oboch  onedlho čaká výlet do ruského Petrohradu, kde má pravdepodobne Polina svoju rodinu. Tiež povedala, že keď Johnnyho prvýkrát stretla na párty v americkom Los Angeles, nevedela, kto to v skutočnosti je.

VIDEO: Pozrite sa, koho bude mať herec doma v plnej kráse!

FOTKY Deppovej krásky nájdete v GALÉRII >>

Ide o Deppov prvý románik, odkedy sa rozišiel so známou herečkou Amber Heard, s ktorou bol dva roky. Rozchod to však nebol ani zďaleka pokojný. Bývalá žena ho obvinila z alkoholizmu a domáceho násilia. On sa, naopak, bránil tým, že si to celé vymyslela a ako odškodné on nej žiadal astronomických 50 miliónov dolárov. Ťahanice po súdoch má už hviezda Pirátov z Karibiku zrejme plné zuby.

Johny so svojou ex-manželkou Amber
Johny so svojou ex-manželkou Amber
Zdroj: profimedia.sk

Johnny Depp sa preslávil hlavne vďaka úlohám v dnes už kultových filmoch ako sú Nočná mora v Elm Street, Nožnicovoruký Edward, Z pekla, Tajomné okno či Deviata brána. Do siene slávy sa už ale zrejme navždy zapíše ako kapitán Jack Sparrow zo série Piráti z Karibiku. Naposledy sme ho mali možnosť vidieť v potterovských Fantastických zveroch, kde stvárnil hlavného záporniaka Grindelwalda.

Prečítajte si aj: