Páči sa vám Terezin nový partner viac ako Avicii? FOTO nájdete TU!

Tereza sa ešte nedávno vyplakávala fanúšikom na sociálnej sieti, aká neznesiteľná je pre ňu smrť milovaného Aviciiho, s ktorým udržiavali milenecký vzťah. Ľudia jej smútok uverili a snažili sa ju čo najviac utešovať. Srdcervúce statusy, listy do neba aj spomienkové fotografie na jej instagrame pribúdali ako huby po daždi. Dnes je všetkému koniec a, ako sa zdá, smútok aj láska k zosnulému dídžejovi sú nadobro preč.

Video: Posledná Aviciiho skladba

Zahraničné médiá totiž pred pár dňami priniesli informáciu, že česká kráska už znova randí a dokonca vraj vstúpila do nového vzťahu. Jej novým partnerom nie je nikto iný ako ďalší svetoznámy dídžej dánskeho pôvodu Morten Breum (37), ktorého podľa časopisu HER & NU videli práve v spoločnosti Aviciiho exmilenky Terezy. Na rozdiel od Aviciiho nejde o sladkého chlapca, ale o poriadnu kopu potetovaných svalov.

Jej novým partnerom nie je nikto iný ako ďalší svetoznámy dídžej dánskeho pôvodu Morten Breum.
Jej novým partnerom nie je nikto iný ako ďalší svetoznámy dídžej dánskeho pôvodu Morten Breum.
Zdroj: instagram

Ich vzťah mala oficiálne prezradiť Terezina fotografia na instagrame, na ktorej je so svojím synčekom. K fotke pridala popisku, že "túto foto má na pozadí Morten Breum," ktorý správu skutočne potvrdil. Zdá sa, že po temných dňoch vyšlo v živote krásnej Češky konečne slnko. Čo poviete, nie je to po smrti Avicciho priskoro?

Švédsky DJ a producent Avicii, vlastným menom Tim Berglin, spáchal samovraždu 20. apríla 2018 v Ománe. DJ sa rozhodol ukončiť svoj život a zomrel po tom, čo si podrezal žily a vykrvácal, prezradila jeho rodina. Zranenie si pravdepodobne spôsobil úlomkom zo sklenenej fľaše od vína.

Viac na Pluska.sk: