Upozorňujeme, že fotografie v článku nie sú vhodné pre maloletých čitateľov.

Puberta bola k nádejnej kráľovnej krásy a herečke mimoriadne štedrá, Sophia sa totiž mohla už ako tínedžerka pochváliť plnými krivkami. Atraktívna postava a nádherná tvár ju predurčili k tomu, aby namiesto lopotenia sa s rybárskymi sieťami odišla do Neapola. Tam padla do oka do o 22 rokov staršiemu Pontimu. Producent sa pre mladučké dievča stal nielen záchranou, ale aj celoživotnou láskou. Hoci ju chcel v 60. a 70. rokoch každý muž, ona mala vo svojom srdci vždy miesto len pre Carla.

FOTO, ako vyzerá Sophia dnes, nájdete v galérii článku >>>

Sophia Loren: celý život milovala jedného muža, o 22 rokov staršieho filmového producenta.
Sophia Loren: celý život milovala jedného muža, o 22 rokov staršieho filmového producenta.
Zdroj: Twitter

Po roku 1950 sa Sophia začala objavovať v rôznych filmových úlohách – Quo vadis (1951), Aida (1953), Neapolské zlato (1954) či Pýcha a vášeň (1957), kde hrala po boku Franka Sinatru. Ďalší, o 30 rokov starší herecký kolega Cary Grant ju dokonca požiadal o ruku. Musela však odmietnuť, aj keď bol Ponti ženatý. Usiloval o rozvod a keď sa mu to podarilo, milenci sa zosobášili na diaľku.

Ďalšie HORÚCE FOTO Sophie Loren nájdete v galérii článku >>>

Sophia Loren
Sophia Loren
Zdroj: Twitter

Životnou rolou bola pre Sofiu rola vo filme Vrchárka (1960), za postavu vdovy Cesiry dokonca získala Oscara. Jej portfólio zahŕňa takmer sto projektov, vrátane Grófky z Hongkongu (1967) či jej posledného filmu, Ľudského hlasu z roku 2014. Patrila k priekopníčkam filmovej nahoty, ktorá bola v 20. storočí stále „v plienkach“ – na rozdiel od kolegýň pred úlohami, ktoré zahŕňali erotiku, necúvala. Dokázala to už v úvode svojej kariéry, v roku 1951, keď vo filme Era lui… sì! sì! celému svetu vystavila na obdiv svoje dokonalé poprsie.

Sophia Loren vo filme  Era lui… sì! sì! (1951)
Sophia Loren vo filme Era lui… sì! sì! (1951)
Zdroj: Twitter

S Pontim, ktorý zomrel v roku 2007, má Sofia dvoch synov, Carla a Eduarda. Žije v Kalifornii a na konte má nielen desiatky úspešných filmov, ale aj niekoľko prestížnych ocenení a spolupracuje s OSN ako zvláštna veľvyslankyňa pre utečencov.

FOTO: Najsexi EROTICKé zábery Sophie Loren

Sophia Loren
Sophia Loren
Zdroj: Profimedia