Asi málokto môže s čistým svedomím povedať, že nevie, čo bolo Beverly Hills 90210. Týmto tínedžérskym seriálom žili v deväťdesiatych rokoch milióny ľudí po celom svete a Slovensko nebolo výnimkou. Osudy Brandona, Brendy, Donny, Dylana, Stevea či Kelly zaujímali všetkých. Ako sa majú dnes? Od ich „školských čias“ veď uplynulo už viac ako 20 rokov!

Steve ako striptér

Seriálový Steve Sanders spravil asi najväčšiu kariérnu zmenu zo všetkých svojich kolegov. Ian Ziering sa ako 50-ročný dal na striptíz a pridal sa k známej skupine Chippendales, s ktorou vystupuje napríklad aj v šou Las Vegas. Treba povedať, že jeho telo veru na 50 rokov nevyzerá.

Beverly Hills 90210: Ian Ziering a jeho 50-ročné telo
Beverly Hills 90210: Ian Ziering a jeho 50-ročné telo
Zdroj: Profimedia.sk

Ian Ziering
Foto: Profimedia.sk

Herečka Shannen Doherty, ktorá sa preslávila ako Brenda Walshová, mala problémy už počas nakrúcania seriálu. Po nezhodách ju po skončení štvrtej série jednoducho prepustili. Našťastie sa tým pre ňu herecký svet nezavrel. Určite ju mnohí registrujú aj ako jednu zo sestier s nadprirodzenými schopnosťami zo seriálu Čarodejnice, ani tam sa však neudržala.

Spomínate si na zvučku Beverly Hills 90210?

Jennie Garth alias Kelly sa u divákov navždy zapísala ako blondínka z Beverly Hills. To ovplyvnilo aj jej ďalšiu kariéru. Okrem toho tento seriál ovplyvnil aj súkromný život. Jej manželstvo sa rozpadlo a špekulovalo sa o tom, že za to mohol práve Luke Perry alias Dylan McKay. Aj on sa stihol oženiť, splodiť deti a rozviesť. Spolu s Jennie majú pripravovať spoločný sitkom.

Bloggerka Tori Spelling

Herečka Tori Spelling sa od seriálu preslávila hlavne plastickými operáciami a pôrodmi. Okrem toho je to aj spisovateľka a bloggerka. Jej herecká kariéra po skončení seriálu až taká oslnivá nie je. Aktuálne má riešiť aj problémy vo vzťahu, pretože ju mal jej muž podviesť...

Predstaviteľ obľúbenca Brandona Walsha Jason Priestley je už dvojnásobným otcom a stále sa venuje aj herectvu. Dve deti má aj jeho seriálová kamarátka Andrea Zuckermanová vlastným menom Gabrielle Carteris. Momentálne pôsobí v asociáciách, ktoré zastupujú záujmy hercov.

Beverly Hills 90210: Jason Priestley
Beverly Hills 90210: Jason Priestley
Zdroj: Profimedia.sk

Jason Priestley
Foto: Profimedia.sk

Brian ulovil Megan Fox

Brian Austin Green alias David Silver sa tiež usadil v televíznych seriáloch. Hoci nie je prvotriednou celebritou, môže sa pochváliť aspoň prvotriednou manželkou. Po jeho boku totiž stojí sexi transformerka Megan Fox, ktorá mu už porodila syna, pričom má byť znova tehotná.

Beverly Hills 90210: Brian Austin Green
Beverly Hills 90210: Brian Austin Green
Zdroj: Profimedia.sk

Brian Austin Green
Foto: Profimedia.sk


V minulosti ale žil aj so svojou seriálovou kolegyňou, intrigánkou Valériou Malonovou, ktorú stvárnila Tiffani-Amber Thiessen. Aj ona je už dnes vydatá.

Rodičia Walshoví tiež nespravili svojím hereckým umením dieru do sveta. James Eckhouse alias otec Jim aj jeho manželka Cindy teda Carol Potter sa venujú divadelnému herectvu. Ona sa naposledy objavila v televíznom seriáli v roku 2009.

Informáciu o súčasnom pôsobení hercov priniesol portál tn.cz