33-ročná herečka sa v nedávnom podcaste pre web Armchair Expert rozrečnila o tom, ako prebiehalo natáčanie nahých scén v nesmierne populárnom seriáli z produkcie HBO. "S nahými scénami som vopred nesúhlasila, no cítila som, že keď to neurobím, sklamem tým fanúšikov," hovorí hviezda momentálne ukončeného hitu Hra o tróny.

Video obsahue nahotu

"Nikdy predtým som nič také nerobila. Skončila som univerzitu a ihneď začala hrať v tomto seriáli. Poslali mi scenér a keď som ho čítala, netušila som, čo s tým budem robiť a ako to zvládnem. Bolo tam kopec nahoty. Myslím, že som sa vtedy spoliehala výhradne na alkohol. Snažila som sa s tým vyrovnať dopredu. Občas som sa musela ale musela ísť vyplakať na záchod, potom som sa vrátila naspäť na pľac a mohli sme pokračovať," hovorí 33-ročná kráska.

Emilia Clarke
Emilia Clarke
Zdroj: Northfoto

Vyjadrila sa tiež k známej scéne, kde ju jej herecký kolega Jason Momoa známy ako Khal Drogo prakticky znásilnil počas svadobnej noci. "Bol ku mne ohľaduplný. Toho času mal s herectvom omnoho viac skúseností ako ja. Hovoril mi čo je dobré, a čo zlé. Ako to mám robiť, a ako nemám. Bol skutočne láskavý a staral sa o mňa," dodala herečka.